Освітні управлінці з усієї країни захистили свої дипломні проєкти та вже готові впроваджувати зміни у громадах.
21 лютого напередодні повномасштабного вторгнення стартувало навчання третього набору Школи освітніх управлінців — програми для управлінців від kmbs та «Освіторії». Після 6 місяців навчання 27 керівників захистили свої дипломи. Серед них команди Тернополя, Вараша, Мелітополя, Житомира, Львова, Вінниці.
До складу екзаменаційної комісії входили: декан KMBS Олександр Саврук, операційна директорка «Освіторії» Анна Сидорук, голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.
Про проєкт
Школа освітніх управлінців — це навчальна програма для освітніх управлінців, які готові переосмислювати свої підходи і розпочати трансформацію своїх навчальних закладів й освітніх систем з амбіцією виходити на рівень району, міста чи своєї громади.
![Новини: Завершився третій набір Школи освітніх управлінців](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-at-Dec-14-18-31-11.png)
![Новини: Завершився третій набір Школи освітніх управлінців](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-at-Dec-14-18-31-25.png)
![Новини: Завершився третій набір Школи освітніх управлінців](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-at-Dec-14-18-31-00.png)