Він відбудеться 1 грудня о 18:00 в Освіторія Хаб (вулиця Князів Острозьких 2). Вхід вільний, всі охочі можуть зробити донат на ЗСУ. Реєстрація за посиланням.

1 грудня — річниця Референдуму, на якому український народ обрав незалежність. І волю, ціну якої ми всі відчуваємо зараз. Адже ця війна триває за нашу можливість бути собою, мати свою незалежну освіту та культуру. З цієї нагоди українські письменники читатимуть свої вірші. Серед них:

Павло Коробчук — поет, прозаїк, музикант, журналіст. Автор шести книг поезії, трьох книг прози, лауреат численних літературних премій і слемів. Член PEN Ukraine.

Дмитро Лазуткін — поет, журналіст, телепродюсер. Працював інженером-металургом, тренером з карате, тележурналістом, коментував Олімпійські ігри. Від початку повномасштабного вторгнення працює військовим кореспондентом.

Олена Павлова — художниця, письменниця, журналістка, кураторка культурних проєктів. Авторка комікс-кота Інжира. Очолювала відділ культури журналу «Країна», була шеф-редакторкою Osvitoria.Media.


Марина Пономаренко – сценаристка, поетеса, чиї вірші поширюють у соцмережах сотні людей, один з них — про Марію із Маріуполя — перекладено 10-ма іноземними мовами.

Також під час читань проходитиме благодійний збір для спільноти Учитель йде у ЗСУ. Її мета — допомагати освітянам, що пішли воювати, бути плечем опори для їхніх родин, підтримувати українських вчителів у окупації. Детальніше про ініціативу тут.

Поділитися цією статтею