Всеукраїнська благодійна організація Klitschko Foundation реалізує проєкт “Грай за рівність” для вчителів фізичного виховання, метою якого є поглиблення професійних знань, вивчення нових методів ефективного викладання та залучення учнів до активного способу життя. Проєкт допоможе дітям та молоді, які постраждали від війни, адаптуватися до нормального життя через спорт.

До участі у конкурсі запрошуються вчителі фізичного виховання, які бажають отримати сучасні знання, поділитись власним досвідом, дізнатись про нові методики викладання та про те, як стати справжнім прикладом для учнів у формуванні здорових звичок.

Програма складається з теоретичної та практичної частин.

Освітня: включає в себе проходження діджитал-тренінгів на теми актуальні сьогодні: психологія, домедична допомога, тренерські практики та багато іншого.

Практична: полягає у проведенні локального проєкту – створенні футбольної секції. Всі учасники локального проєкту отримають спортивний подарунок від Klitschko Foundation.

20 шкіл, які найкраще реалізують цей проєкт, отримають набір спортивного інвентаря для створення спортивної секції для дітей у своїй школі. Інвентар буде наданий у достатній кількості, щоб підтримувати роботу секції, мінімум, три місяці.

Детальна інформація тут

Поділитися цією статтею