Незважаючи на наслідки повномасштабного вторгнення, цього року ЕРАМ University та Асоціація «ІТ Ukraine» організовують традиційну програму стажування Teachers Internship.

Завдання Teachers Internship – дати можливість краще розуміти, як працює сучасна ІТ-галузь загалом та окрема ІТ-компанія зокрема. Програма охоплює 20 різних тем, над якими працювали понад 20 експертів, практиків компанії ЕРАМ. Крім огляду прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, Net, QA, Frontend, слухачі також вивчать основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira.

«Українські вчителі – дуже відважні, вони часом з укриттів, інколи буквально з окопів,

відновили освітній процес і навчають без кордонів. Але навіть гнучкій і прогресивній системі потрібна підтримка, особливо з тим, щоб лишатися компетентним в своїй сфері, щоб продовжувати надавати якісну освіту. Тому ми знову запрошуємо вчителів стажуватися в ЕРАМ, готові ділитися з ними найсучаснішими знаннями щодо ІТ, щоб згодом вони змогли передати їх своїм учням, студентам. Це безперечно вплине на формування майбутнього покоління інженерів, ІТ-фахівців. Віримо, що зараз треба інвестувати у знання, в молодь, і так само в тих, хто їх навчає», – коментує керівник освітніх програм EPAM University Денис Гриньов.

Крім звичайних практик та воркшопів програма містить і оновлення. Цьогорічною новинкою Teachers Internship є робота в розподілених командах над фінальним проєктом, завдання якого спроєктувати навчання у майбутньому. Кожна команда «інженерів освітньої системи» отримає індивідуальний виклик: проблему, яку потрібно всебічно проаналізувати, зібрати наявну інформацію та приклади інших країн, додати власне бачення реалізації в Україні та презентувати експертам EPAM University.

«Навчання майбутнього» є однією з практичних частин програми, за результатами якої будуть визначатися найактивніші учасники стажування. Окрім традиційних призів, команди з кращими результатами матимуть змогу презентувати власне бачення освіти майбутнього в Україні на цьогорічному онлайн-івенті «IT Ukraine Education Summit», організованому спільно з Асоціацією «IT Ukraine».

Відбір слухачів програми передбачає підготовку мотиваційного листа. Навчання

відбуватиметься онлайн протягом чотирьох тижнів, кількість учасників обмежена.


Отримати більше деталей та зареєструватися на програму Teachers Internship можна за посиланням.

Поділитися цією статтею