Радіоточка з нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка представляє проєкт, в якому прозвучать відомі та невідомі факти з біографії митця, а також пісні українських виконавців на вірші Шевченка.

Про це пише «Суспільне».

Радіоточка — це онлайн-радіостанція вітчизняного ретро, що об’єднує різні покоління українців. Проєкт «Радіоточка представляє. До дня народження. Шевченко. Відомі та невідомі факти» можна слухати 9 березня з 7:00 до 21:00, двічі на годину. Ви зможете послухати відомі і маловідомі факти з біографії Тараса Шевченка, а потім пісні на його вірші. У проєкті взяли участь: Діана Петриненко, Тельнюк: Сестри, ВІА «Кобза», Юлія Рома, Олександр Тищенко, Орест Криса і Едуард Приступа, «Піккардійська терція».

Загалом «Суспільне Мовлення» має у своїх архівах понад тисячу пісень, які записувалися у Будинку звукозапису Українського Радіо виконавцями 60–70-х років, починаючи від «Гуцулки Ксені» до «Водограю». За наявності інтернету спрагла українська душа може почути музику, що сформувала українську націю. Усі ці пісні багато років лунали в ефірі Першого каналу Українського Радіо у проєкті Галини Бабій «Тільки пісня» і продовжують звучати зараз у Радіоточці Суспільного.

«Ми — українці. Співати — наша генетична потреба. Наша пісня — свідок нашої історії», — розповіла слухачам у своїй програмі «Тільки пісня» ведуча Галина Бабій.

Радіостанція «Радіоточка» доступна онлайн на сайті «Українське Радіо» та в додатку «Суспільне Радіо».

Поділитися цією статтею