За кордоном тимчасові екзаменаційні центри створять у 57 містах 32 країн.

Про це повідомили в УЦОЯО.

Зокрема, основна сесія НМТ за кордоном відбудеться в таких країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Тестування проводитимуть у спеціально обладнаних центрах, де з учасниками працюватимуть україномовні педагоги, підготовлені УЦОЯО. Кількість місць для участі в тестуванні за кордоном обмежена. Якщо всі місця в конкретному місті чи країні будуть зайняті, ця локація більше не буде доступною для вибору. Якщо вступник обрав місце проведення, але знайшов зручнішу локацію, то до 15 квітня 2024 року є можливість оновити вибір у персональному кабінеті.

Раніше в Україні створили чат-бот, який розраховує ймовірність вступу до ЗВО. Чат-бот Вступ Helper у своєму функціоналі має калькулятор конкурсного бала абітурієнта та розрахунок його вступу на бюджет до конкретного ЗВО.

Окрім цього, у чат-боті можна дізнатися про терміни вступної кампанії, пільги, конкурсний бал та значення пріоритетів. Вступ Helper постійно оновлюють і доповнюють новими функціями та інформацією щодо вступної кампанії. До того ж він є повністю безкоштовним.

Мапа
Поділитися цією статтею