«Школа офлайн» — це концептуальна рамка політики, і зміни в ній можуть стосуватися процедур впровадження, а не самого бачення.
Про це заявила проєктна менеджерка «Школи офлайн» Надія Кузьмичова, коментуючи питання доопрацювання наказу № 850.
«Наказ № 850 у тій редакції, яка отримала публічне розголошення, зараз повернувся в Мін’юст на доопрацювання. Окрім доопрацювання цього наказу, розроблені окремі зміни до інших наказів МОН, зокрема про дистанційну освіту, індивідуальну освіту, перезарахування тощо. Розголос в інформаційному просторі отримали якраз ті пункти, які регулюються змінами до чинних нормативно-правових актів. Наразі ці проєкти від МОН проходять процедуру погодження, і ми не очікуємо кардинальних змістових змін», — додала вона.
Раніше, як повідомляє «Суспільне», проєкт наказу № 850 від Міністерства освіти і науки викликав суспільні дискусії через можливе закриття шкіл, переведення педагогів у резерв та порушення законів про освіту та про середню освіту. Згодом його повернули на доопрацювання в Мін’юст.
Цей наказ є складовою нової політики «Школа офлайн». Це комплексна політика Міністерства освіти і науки України, яка реалізується у співпраці з профільним віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим. Її мета — повернути дітей до безпечного очного навчання, а там, де це неможливо, — створити умови для якісної та ефективної дистанційної освіти. Зокрема, ця політика передбачає перегляд мережі шкіл, навчання дитини за місцем її перебування та нові механізми навчання дітей на ТОТ.
Автор: Редактор новин