Університет KSE закінчує приймати заявки на грантову допомогу, що покриває повну вартість навчання на бакалавраті* та частково проживання у колівінгу. Податися на конкурсний відбір, заповнивши заявку й аплікаційну форму, можна до 12 липня включно.

Для бакалаврату діють три грантові програми:

  • «Фінансова допомога» — можуть отримати захисники та захисниці, їхні діти та внутрішньо переміщені особи;
  • «Академічні гранти» — можуть отримати володарі високих балів з НМТ 2022-2024 років і ЗНО 2021 року, переможці учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів;
  • «Come back home» — можуть отримати ті, хто вимушено виїхав за кордон після 24 лютого 2022 року та проживає за кордоном.

Детальний перелік вимог до аплікантів можна переглянути за посиланням. Київська школа економіки готує спеціалістів за вісьмома бакалаврськими спеціальностями: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані», «Прикладна математика», «Програмна інженерія та бізнес-аналіз», «Кібербезпека», «Штучний інтелект», «Психологія» та «Право».

Як податися на грантові програми:

1. Заповніть заявку.

2. Заповніть аплікаційну форму, яку отримаєте на вказаний e-mail; додайте всі необхідні документи та сертифікати.

3. Очікуйте листа-підтвердження з наступними кроками (мотиваційний лист і співбесіда з грантовим комітетом).

Також до 15 серпня включно можна податися на гранти на магістерські програми університету. Дізнатися більше та податися на гранти на бакалаврат і магістратуру можна за посиланням. У разі виникнення запитань телефонуйте за номером +38 073 248 69 76.

*50% вартості навчання покриває благодійний фонд KSE Foundation, решту 50% можна покрити, працюючи в проєктах Київської школи економіки (200 годин на рік).

Поділитися цією статтею