Щоб підтримати вчителів точних наук, національна премія Global Teacher Prize Ukraine об’єднала свої зусилля разом із програмою Talents for Ukraine від благодійного фонду KSE Foundation. Благодійний фонд Київської школи економіки відзначить трьох вчителів STEM і присвоїть кожному з них грант у розмірі 200 000 гривень!

KSE Foundation та громадська спілка «Освіторія», організатор премії, уклали меморандум про співпрацю, аби винагородити найкращих педагогів України, які викладають точні науки — математику, інформатику, хімію, фізику, астрономію, біологію та інші природничі дисципліни. Мета такої спеціальної відзнаки — підтримати талановитих і завзятих людей, які є основою для відбудови та розвитку держави і навчають нове покоління українців, які працюватимуть у технологіях та науці.

Нагадуємо, що премія Global Teacher Prize Ukraine покликана відзначити досягнення вчителів не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, а також підкреслити важливість їхньої роботи. Усі вчителі STEM-дисциплін, які беруть участь у премії, автоматично мають можливість отримати спеціальну відзнаку від KSE Foundation і Talents for Ukraine.

Збір анкет на премію триває до 8 липня, а головний переможець Global Teacher Prize Ukraine 2024 отримає 1 000 000 гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на Світову премію Global Teacher Prize. Взяти участь можуть усі вчителі, обмежень немає. Також кожен українець може номінувати вчителя чи вчительку, які заслуговують відзнаки. Анкети та номінації збирають на сайті globalteacherprize.org.ua.

Global Teacher Prize Ukraine відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, генеральним медіапартнером традиційно виступає 1+1 media, платформа кіно і телебачення Київстар ТБ та Громадське радіо забезпечують інформаційну підтримку.

Поділитися цією статтею