Зробіть дистанційне навчання захопливим: фільми, відео та анімація

Дистанційне навчання під час війни може і повинно бути цікавим. І щоб допомогти вчителям у цьому пропонуємо корисний освітній контент від Київстар ТБ. Ми склали добірку навчальних відео, що здатні захопити увагу учнів на уроці та урізноманітнити їхні домашні завдання з усіх предметів шкільної програми.

Що таке Київстар ТБ та для чого це вчителю?

Київстар ТБ — це онлайн-формат вже звичного для нас телебачення, але з додатковими можливостями. Так, платформа дає доступ не тільки до перегляду 300 телеканалів, а й до бібліотеки у 20 тис. фільмів, мультфільмів, шоу та серіалів. Користуватися можна 24/7 на Smart TV, ТБ-тюнері, смартфоні, планшеті чи ноутбуку. Особливо корисним для вчителів стане рубрика з навчальними матеріалами, що доступна абсолютно безкоштовно. А тому педагоги можуть значно зекономити час та зусилля на пошуки додаткового контенту для урізноманітнення уроків. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua.

Як користуватися?

Для того щоб скористатися платформою, її потрібно завантажити як додаток (для Smart TV, планшета, смартфону):

для операційної системи IOS

для операційної системиAndroid

або знайти в браузері https://tv.kyivstar.ua/ua/

або підключити на Smart TV.

Користуватися платформою можна безкоштовно: обираєте пакет «Легкий» і отримуєте доступ до деяких телеканалів та фільмів. Вільний доступ до всього іншого контенту ви можете отримати за спеціальним промокодом OSVITORIA (що діятиме протягом 14 днів з моменту активації).

Окрім цього, від початку повномасштабної війни Київстар ТБ надає безоплатно доступ до новинних телеканалів, деякого дитячого і освітнього контенту, а також аудіоказок українською мовою.

Добірка освітнього контенту для вчителів

Українська мова та література

Серія відеоуроків із лайфхаками, що допоможуть опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації. Для учнів 10–11-х класів.

Відеоуроки, що допоможуть простежити історію розвитку мистецтва слова від фольклору й перших писемних пам’яток до сучасної української літератури, опанувати базові теоретико-літературні поняття, виробити навички аналізу художніх творів. Для учнів 8–11-х класів.

Математика

Захопливо про математику. Ваші учні дізнаються, як прогресії пов’язані з розмноженням хом’ячків та як завдяки книжкам із циклу «Гра Престолів» розібратись у теорії ймовірності. Просто й зрозуміло про числа та вирази, рівняння та нерівності, основи тригонометрії і планіметрії. Для учнів 9–11-х класів.

Англійська мова

Відеоуроки на граматику, лексику, вимову, розбір пісень та інтерв’ю з відомими акторами для учнів
9–11-х класів.

Цікаві та корисні відео, що допоможуть вашим учням систематизувати знання з англійської мови, вдосконалити навички аудіювання, письма, читання та використання мови. Ідеально для учнів 11-го класу.

Загальна англійська з українським викладачем, зокрема граматика та лексика. Усі відеоуроки — на цікаві для учнів теми: про сучасні винаходи, тренди, подорожі, а також наукові досліди та експерименти. Для учнів з 1-го по 11-й клас.

Біологія / хімія / фізика

Науково-освітні фільми про найвидатніших фізиків 20-го сторіччя.

Науково-освітні фільми, у яких провідна наука розкриває життєво важливі функції крові в нашому організмі.

Науково-освітні фільми про наукове та історичне підґрунтя ключових винаходів, які сформували наш світ.

Науково-популярний серіал, у якому завдяки зйомкам дикої природи та 3D-анімації досліджуються генетичні загадки еволюції тварин.

Серія стрічок, що допоможуть вашим учням краще зрозуміти різноманітні явища природи.

Яскрава серія науково-освітніх фільмів про сонячну систему та полювання на океани в космосі.

Історія України

Захоплива подорож до витоків Державного Гімну України. Історія, яка має найвищий прояв волелюбних, духовних і патріотичних прагнень, що охоплюють долю народу.

Захоплива історія створення Герба України. Фільм описує шлях становлення історичного характеру і дозволяє зазирнути за завісу історії, яка залишила свій відбиток назавжди.

Захоплива подорож у минуле Державного Прапора України. Зі змінами, що ввійшли в історію, та подіями, що дозволили українському народу звільнитися.

Подорож Україною довжиною понад мільйон років. Мільярд нових імен, подій, визначень, карт, пам’яток і портретів. Історія України в історіях.

Серія відеоуроків, що допоможе вашим учням закохатися у своїх предків та Україну, українські традиції та культуру.

Освітні відео, завдяки яким ви разом з учнями зможете відстежити етногенез українців та довести наявність прямого зв’язку між Київською Руссю і сучасною Україною, а також подискутувати, чи були терени нашої неньки в той час історичною периферією? Де прадавні легенди змішуються з фактами? Шлях від неандертальців і кочівників до Речі Посполитої та уній. Для учнів 9–11-х класів.

Для вчителів початкової школи

Українська мова на прикладах та яскравих ілюстраціях, що допоможуть налаштувати думки учнів на потрібний лад і не дадуть нудьгувати під час уроку.

Розвивальні мультики українською мовою, веселі дитячі пісні, відео з вивчення абетки, а також англійська для учнів 1–4-х класів.

Лайфхаки для юних школярів з вивчення математики. Наприклад, як за допомогою мнемонічної практики буквально на пальцях вивчити таблицю множення на шість, сім, вісім і дев’ять.

Відеоуроки, що допоможуть зробити перші кроки до вивчення англійської та закохають дітлахів у цю мову.

Поділитися цією статтею