22 травня розпочинається Зовнішнє незалежне оцінювання. Ми вирішили нагадати основну інформацію, яку треба пам’ятати його учасникам та їхнім батькам напередодні тестування.
Так, скоро тестування. А коли це скоро?
Цього року ЗНО пройде з 22 травня по 13 червня.
22.05
математика
24.05
українська мова і література
29.05
іспанська, французська та німецька мови
1.06
англійська мова
4.06
біологія
6.06
історія України
8.06
географія
11.06
фізика
13.06
хімія
Ага. А о котрій і куди приходити?
Кожен учасник ЗНО має свою власну інформаційну сторінку, де повідомлені усі деталі тестування. Увійти туди можна, використавши свій логін та пароль.
Усі тести розпочинаються об 11-й годині. Учасники будуть допускатися на місце з 10:15 до 10:50. Якщо запізнився — не пустять. Куди саме приходити — написано на інформаційній сторінці учасника ЗНО.
Ок. А що мені треба взяти?
Кожен учасник тестування повинен показати на вході сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. Все це можна взяти на свої інформаційній сторінці. Також треба взяти паспорт.
Окрім цього, візьміть з собою 2 ручки з чорним чорнилом. Можна взяти пляшку води.
А як там себе поводити?
По-перше, заборонено користуватися телефоном, навіть сидіти з вимкненим під час тестування. Його треба бути залишити у визначеному інструктором місці в аудиторії. Або взагалі не брати з собою. По-друге, не можна брати з собою різноманітні таблиці, калькулятори та схеми.
Лайфхаки до ЗНО: українська мова
Під час складання тестів заборонено спілкуватися з іншими учасниками тестування.
А коли мені скажуть, як я склав тестування?
Відповіді будуть опубліковані вже наступного дня після тестування. Там абітурієнт може подивитися самостійно, як він впорався із завданнями.
А ось офіційні результати ЗНО з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології можна буде дізнатись не пізніше 15 червня. Результати тестування з історії України, географії, фізики та хімії — до 21 червня 2018 року. Все це буде доступно на інформаційних сторінках учасників ЗНО.
А хтось ще може побачити мої результати?
Ні, ніхто, окрім вас, не зможе побачити ваші результати.
Мене не влаштовують мої результати. Що робити?
Протягом 5 днів можна оскаржити результат.
Вісім порад: як підготуватись до ЗНО з математики
На інформаційній сторінці абітурєінта публікуються сканкопії робіт, щоб вони могли перевірити, чи варто подавати апеляцію.
А якщо я захворів і не попав на тестування?
Якщо ви з поважних причин пропустили тестування, вам — на додаткові сесії. Пройдуть вони з 2 до 11 липня.
Але вам необхідно буде подати протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування до регіонального центру заяву щодо участі у додатковій сесії та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії. Наприклад, це може бути хвороба, участь у міжнародних змаганнях, або ж смерть близької людини.