Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове

Майстер-клас від проекту «Гольф і діти»

Відвідайте з дітьми Чемпіонат України серед юніорів 2018 у цю неділю 20 травня у гольф клубі GolfStream GC та отримайте нагоду не просто спостерігати за справжньою грою, а й самим спробувати свої сили, взявши участь у майстер-класі від кращих юніорів країни по завершенню змагання.


Майстер-класи Сверлика на Всі. Свої. Діти

Творча майстерня «Сверлик» запрошує на майстер-класи з різьби по дереву з використанням електроінструменту для дітей віком від 6 до 99 років!Діти будуть вивчати властивості багатофункційних мікроінструментів та електролобзика Dremel.


Лекція «Друга дитина в родині або як навчити дітей жити дружно»

Кожна родина з появою другої дитини переживає кардинальні зміни. Це не тільки стрес для первістка, але й для батьків. Семінар допоможе вам знайти відповідь на те, як прийняти ці зміни.


Лекція «Емоційне вигорання мам в декреті: перезавантаження»

Робота мами дуже складна, емоційно насичена та напружена. На лекції обговорять основні стадії та ознаки емоційного вигорання, який тип мам частіше всього потрапляє в таку зону ризику та де брати ресурси для відновлення емоційного стану.


Науково-розважальна програма для дітей в Мануфактурі

День народження яйця, запуск торнадо та стрільба повітрям — ось далеко не повний перелік незвичайних розваг, які очікують на відвідувачів інтерактивної науково-розважальної програми для дітей «Весела наука».


III Міжнародний дитячий кінофестиваль KidsMovieFest 2018

Фестиваль професійних робіт дитячих кіношкіл з усього світу. Наймолодшому режисеру усього 9 років!


Barista Kids на Контрактовій площі

Школа бариста на Контрактовій площі у Києві проведе дитячі майстер класи з приготування кави.


Презентація Inventor School

Ліцензована початкова школа створена для дітей, які стануть розробниками та етичними користувачами технологічному світу. Основний секрет школи – це конструктор LEGO, її робочий інструмент, навчальний посібник та інтелектуальний тренажер.


Квест для дітей «Таємниця Гоґвартс»

Дитина мріє потрапити в світ Гаррі Поттера? Мрії збуваються! Під час квесту діти перетворяться на учнів Гоґвартса і будуть шукати кращого мага-хіміка в світі чарівників. За допомогою карти Мародерів юні дослідники знайдуть підказки і розкриють секрети старовинного комплексу.

Поділитися цією статтею