Зірки діляться секретами, як виховати майбутнього артиста, розповідають, у чому різниця між поняттями «виховувати дитину» і «допомагати дитині вирости», дають поради щодо патріотичного виховання та знайомлять із вчителями, які змінили їхнє життя. 

Сергій Бабкін: Професія — Тато

Як перевантаженим роботою батькам знаходити достатньо часу на дітей, не втратити з ними зв’язок та отримувати кайф від батьківства? Чого має навчити дітей саме чоловік? Музикант, актор і тато двох дітей розвінчує міфи про надзайнятих чоловіків.


Ольга Сумська — як виховати майбутнього артиста

Як виростити харизматичну особистість, навчити дитину триматися на публіці, цікаво та емоційно передавати думки? Досвідом і корисними порадами ділиться народна артистка України та мама двох доньок — акторки Антоніни Паперної та школярки Ганни Борисюк. 


Як виховати дитину патріотом: 5 слушних думок від українських зірок

Яким має бути патріотичне виховання, щоб дітей не відвертало від теми патріотики — розмірковують співаки Олег Скрипка, Олександр Ярмола і Тарас Тополя, акторка Ірма Вітовська та співачка Анастасія Приходько.


Зірки — про вчителів, які змінили їхнє життя

Знамениті й успішні митці розповідають про педагогів, які стали найважливішими для них, радили жити «трохи небезпечно й не підкорюватись», дарували своїм учням дороге концертне вбрання, вчили правильно підвищувати голос та вели діалог з підопічними латинськими приказками. 

Поділитися цією статтею
Автор: