Що таке капсульний гардероб і навіщо це вчителю? Як не втратити здоров’я в школі? На які види спорту педагогам варто звернути увагу, щоб тіло завжди було в тонусі? Які блоги вчителів з усього світу можуть вас надихнути створити й розкрутити власний? Усе в нашій добірці «вчительського глянцю».

Як зібрати капсульний гардероб — поради стиліста для вчителів

Стиліст розповідає, що таке капсульний гардероб та навіщо це вчителю. Ви навчитеся правильно комбінувати одяг, зможете значно заощаджувати на покупці речей та виглядатимете на роботі на всі 100%.


Які види спорту найкраще підходять вчителям

Професія вчителя — вже сам по собі доволі екстремальний спорт. Але щоб почуватися енергійно та підтримувати хорошу фізичну форму, потрібно тренуватися. На які види активностей педагогам варто звернути увагу? Розповідає тренер Віктор Рева. 


Безсоння, сколіоз та короткозорість — як учителю вберегтися від професійних хвороб

Необхідність говорити багато та гучно, напружувати зір над учнівськими зошитами та постійна перевтома призводять до специфічних захворювань, які під час медоглядів виявляють у кожного другого вчителя. Пані лікарка Юлія Кузнєцова-Арабулі радить, як не втратити здоров’я у школі.


10 неймовірних блогів учителів в Instagram, на які варто підписатися

Розповідаємо про популярні сторінки іноземних вчителів, які цікаво не тільки переглядати, а й читати. Тут ви можете знайти нестандартні ідеї уроків від таких же затятих працівників освіти, як і ви, надихнутися, а інколи й поспівчувати тяжкій роботі — це можуть зрозуміти тільки педагоги!

Поділитися цією статтею