Найкращих учителів України 2020 року визначила національна премія Global Teacher Prize Ukraine, яку щороку проводить громадська спілка «Освіторія». Церемонія нагородження з червоною доріжкою, виступами зірок і трансляцією в прямому ефірі відбулася 3 жовтня біля Арки Дружби Народів у Києві. Призери отримали неймовірні призи, а головний переможець Василь Дяків —  250 тисяч гривень.

Найкращим вчителем фізкультури 2020 став Віталій Мушинський: Global Teacher Prize Ukraine

Вперше на сцені Global Teacher Prize Ukraine нагороджували найкращого вчителя фізкультури. Переможець — Віталій Мушинський із села Судилків Хмельницької області. 

Вчитель отримав грошовий приз та поїздку в Олімпійське містечко в Німеччині.

Традицію відзначати проактивних вчителів, які розвивають спортивні таланти, започаткував проєкт з розвитку спорту серед школярів JuniorZ та його засновник Олександр Педан.


Найкращим вчителем на думку українців став Андрій Олійник: на Global Teacher Prize Ukraine оголосили переможця глядацьких симпатій

Місяць тривало народне голосування за найкращого вчителя на сайті спецпроєкту ТСН. Народним улюбленцем 2020 став учитель початкових класів Андрій Олійник з міста Кам’янське Дніпропетровської області. За нього проголосували понад 40 тисяч осіб. Усього взяли участь 110 тисяч українців

Він отримав сертифікат на неймовірну освітню подорож.


Мрію української вчительки втілить Global Teacher Prize Ukraine 2020 та інноваційний холдинг МХП

Переможцем у номінації «Здійснення мрії» стала вчителька Тетяна Лугіна з міста Яготин на Київщині. Її мрія підкорила серця суддів Global Teacher Prize Ukraine 2020 та спонсорів призу — агроіндустріальний холдинг МХП.

«Я б дуже хотіла, щоб у моєму місті знайшлося місце для активного дозвілля молоді, не в центрі на лавках, а в якомусь мотузковому парку чи на крутому цікавому муніципальному пляжі», — написала Тетяна у своїй анкеті.


Найкращим вчителем хімії 2020 стала Наталія Зима: Global Teacher Prize Ukraine

Найкращим вчителем хімії стала Наталія Зима, яка живе в Хмельницькому, працює в Технологічному багатопрофільному ліцеї імені Артема Мазура.

Цьогорічна переможниця отримала від Zagoriy Foundation грошову нагороду — 200 тисяч гривень. Половину з них може використати на власний розсуд, а другу — для розв’язання шкільних проблем.


Вибір серцем: Наталія Мосейчук нагородила одразу двох найкращих вчителів на премії Global Teacher Prize Ukraine 2020

Цьогоріч на премії Global Teacher Prize Ukraine в номінації «Вибір серцем» два переможці. Олег Швед, вчитель української мови та літератури у львівському «Охматдиті», та Вікторія Щербакова, вчителька початкових класів, місто Кролевець, Сумська область.

Обидва переможці навчають при лікарнях дітей з інвалідністю. Вони отримали грошовий приз та готуються до поїздки на освітній форум Global Teacher Prize.


Найкращою вчителькою громадянської освіти 2020 визнали Лесю Юрчишин: Global Teacher Prize Ukraine

Журі премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 відзначили суперсилу Лесі Юрчишин розповідати про складні та болючі суспільні теми простою мовою. Леся Юрчишин навчає дітей столичної Новопечерської школи історії та громадянської освіти.

Тепер переможниця поїде на Всесвітній економічний форум у Давосі та отримала в подарунок ноутбук.


В Україні вибрали найкращого вчителя-новатора 2020: Global Teacher Prize Ukraine

Вчителем-новатором 2020 став Іван Верещака, викладач інформатики та астрономії із села Чулаківка Херсонської області.

Нагороду за новаторство вручають сміливцям, котрі застосовують у своїй навчальній методиці новітні технології. Переможець отримав поїздку на Міжнародний освітній форум і технологічні подарунки!


Global Teacher Prize Ukraine: обрали найкращого вчителя України 2020

Василь Дяків із Заліщиків Тернопільської області переміг у національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Відзнаку порівнюють із «Оскаром» для освітян. Переможець отримав 250 тисяч гривень, поїздку на найбільшу освітню подію Global Education and Skills Forum та один рік безкоштовного навчання від організатора премії — «Освіторії».

Поділитися цією статтею
Автор: