Як зрозуміти, що синдром емоційного вигорання — це про вас і коли загроза найбільша? Які методи допоможуть запобігти вигоранню? Які кінезіологічні та психологічні вправи варто вивчити та застосовувати, щоб поповнювати внутрішній ресурс? 

Як вчителю запобігти емоційному вигоранню

Чому донедавна ініціативну та енергійну людину раптово накриває хвиля байдужості? Як бути вчителю, якщо все в школі починає дратувати, вбачається в чорному світлі?


Підзарядка для вчителя: як поновити ресурси, коли сили на нулі

Проводимо тест на вигорання за 1 хвилину, вчимося правильно обирати заняття, які наповнюють енергією, та робити кінезіологічні вправи для зняття тривоги. Поради від психотерапевтичного кінезіолога Марини Вострової. 


Як протистояти вигоранню: методи Світлани Ройз

Дієві поради для вчителів від психолога, авторки книг «Чарівна паличка для батьків», «Де живе ангел», «Практичне дитинознавство» Світлани Ройз, як зменшити психологічне навантаження і не вигоріти. 


Тест: перевірте, наскільки заряджені ваші батарейки

На жаль, синдром емоційного вигорання часто підстерігає відкриті й чутливі вчительські душі. Саме час дізнатися, чи не загрожує вам цей монстр, і за потреби отримати інструкцію, як його побороти!

Поділитися цією статтею