ЗD-друк у навчанні, уроки волонтерства та розповіді про те, як варто розповідати. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.


Шкільну програму з літератури необхідно постійно оновлювати, бо з часом з’являються нові книги, варті уваги учнів. Але що ж саме обрати серед сучасних шедеврів, та чи потрапить до списку «Гра престолів»? Радять вчителі «зарубіжки».

Читати далі >>>


The Future: як айтішники придумують уроки інформатики

Уроки з електромобілями, 3D-друком та дронами — мабуть, саме так виглядатимуть школи майбутнього. Хоча, чому майбутнього? Це вже можливо! Поговорили з чарівником, який втілює цей задум у життя, творцем проекту The Future Олександром Лісовським.

Читати далі >>>


Дитячий садочок Fuji Kindergarten був названий одним з найкращих освітніх закладів світу за версією ОЕСР. І це почесне звання він одержав через те, що…

Читати далі >>>


7 способів застосувати сторітелінг на уроках

story

Як подати матеріал так, щоб теорія не здавалася нудною, а захоплювала та навіть розважала? Розповідаємо історію про взаємини цифр, один день із життя козака та інші секрети того, як розкрити у вчителі та учнях талант оповідача.

Читати далі >>>


Як влаштовані шкільні уроки волонтерства

Виховувати емпатію варто на практиці, тож волонтерство — одна з накращих ініціатив, які варто впровадити в школі. Цієї осені в школах Києва, Львова та Одеси громадська організація Ukrainian Volunteer Service провела Шкільний урок волонтерства. Розповідаємо про суть та результати цього проекту.

Читати далі >>>


Поділитися цією статтею