Прийом до першого класу, мистецтво похвали та уроки з цуценятами. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Як вдосконалити шкільний дизайн у стилі НУШ

cover_class_design

Традиційні класи виглядають майже однаково: однакові парти в ряд, портрети відомих особистостей на стінах і декілька живих квітів у кутку. Однак реформа освіти має торкнутися також і навчального простору. Як саме — розповідає керівник початкової школи Новопечерської школи Марина Пристінська.


Як правильно хвалити дитину

praise

Діти досить швидко звикають до похвали, однак дорослим потрібно навчитися правильно її застосовувати, щоб слово «молодець» не стало самоціллю, а значення надавалося якісному результату.


Future Perfect: Як в Українському аграрному ліцеї заохочують вчитися власною валютою

uman

У місті Умань Черкаської області нещодавно відкрився Український аграрний ліцей. Учні тут навчаються за фінсько-естонськими методиками у співпраці з тьюторами, обирають своїх «міністрів» та використовують власну валюту для…


10 освітніх проектів, які можна підтримати просто зараз

cover_project_ed

Ролердром, анімаційна студія, лабораторія тележурналістики… Вчителі та учні постійно шукають можливості урізноманітнити навчальний процес, але коштів на все не вистачає. Ми обрали 10 незвичних освітніх проектів на краудфандинговій платформі GoFundEd, які можна втілити в життя вже зараз, підтримавши їх фінансово.


У перший клас по-новому: як обійти «підводні камені»

cover_september

Як зрозуміти нові правила прийому? Чому сусіди закріплені за однією школою, а ви — за іншою? Дитячий психолог Олена Гридасова радить, про що варто подбати вже сьогодні.


5 технологій майбутнього, які проникають в українські школи вже зараз

cover_3d

Поговорили з Наталією Табачин, співзасновницею компанії EdPro про те, які технології можна використовувати в освіті задля ефективного пояснення складного матеріалу.


Чи потрібні суспільству майбутнього мистецтво і гуманітарні науки

cover_discussion2

Світ стає занадто технологічним, в усіх аспектах життя тепер необхідні навички роботи з новими приладами і застосунками. То чи доцільно досі вивчати мистецтво і гуманітарні науки?…


5 варіантів уроків із залученням собак

cover_puppy

Собаки позитивно впливають на дітей. То чому б не впровадити в навчання заняття з ними? І тут навіть не обов’язково мати штатного» песика при навчальному закладі, адже можна…

Поділитися цією статтею