Кір, фінський ідеал освіти та ефективні відеоуроки. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Якою має бути школа мрії: 9 прикладів з фінської освіти

cover_finland

Жодної паперової роботи, повноцінна інклюзія та вчитель як найпрестижніша професія — розповідаємо про секрети успішних освітніх результатів Фінляндії.

Читати далі >>>


В Україні спалах кору. Що відбувається?

cover_measles

Епідемії кору поки немає, однак показники захворюваності вже значно перевищують минулорічні. Розбираємося в причинах такої ситуації, адже винна в цьому відсутність…

Читати далі >>>


Як не захворіти на кір: 7 запитань до інфекціоніста

cover_kor

Ліків від кору не існує, тож врятувати може тільки профілактика і правильний догляд. Медичний експерт дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, лікар-інфекціоніст Катерина Булавінова дає поради, як вчасно запобігти цій хворобі.

Читати далі >>>


Лайфхак: Як російськомовній дитині перейти на українську

cover_olya

Київський фотограф Ольга Закревська, яка виросла в російськомовній родині, з 14 років проводить цікавий експеримент над собою. Півроку говорить російською, а потім на півроку переходить на українську. А робить вона це тому, що…

Читати далі >>>


5 ігор проти дитячої агресії в молодшій школі

giphy-4

Дітей потрібно вчити розвивати свій емоційний інтелект, адже він — одна з найкращих протидій агресії. А пояснити особливості прояву емоцій у різних людей можна завдяки цим корисним іграм, що допоможуть учням виразити свої емоції та зрозуміти інших.

Читати далі >>>


Ефективний відеоурок: 5 кроків для вчителя

cover_video1

Розповідаємо про метод «перевернутого навчання» та корисні сервіси для створення навчального відео, які допоможуть додати інфографіку, спецефекти та цифрові записи.

Читати далі >>>


Як школярі тестують нове меню від Євгена Клопотенка

cover_klopotenko

Пастуший пиріг, грецький суп та інші страви, що кардинально відрізняються від звичного меню їдалень, — показуємо, як у школах Києва тестують нове меню від кулінарного експерта Євгена Клопотенка.

Читати далі >>>


Експеримент: чи легко школяру купити наркотики в Україні

cover_drugs-1

Дослідили на практиці, наскільки доступними є заборонені речовини, та дізналися в головного клінічного експерта Всеукраїнської наркологічної асоціації, як говорити з дітьми про наркотики.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею