Як повернутися до шкільного ритму, навчити фінансової грамотності та виховати щасливу дитину. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.
4 статті про неймовірно талановитих учнів та їхніх вчителів
Створення робота з іграшкової машинки, перемоги на олімпіадах з надскладних предметів та ведення власної програми на радіо — сучасні учні здатні здивувати своїми вміннями й навичками. А допомагають їм у цьому їхні активні вчителі. Зібрали для вас небанальні історії успіху таких тандемів.
6 нових книг про те, як виховати щасливу та успішну дитину
Виховуємо успішну особистість, вчимо дітей створювати власні правила та підштовхуємо їх до правильного вибору завдяки цій добірці книжок. Усі вони вийшли друком в українських видавництвах у 2017 році.
Як навчають фінансової грамотності в школах різних країн світу
У Великій Британії 60% учнів здатні правильно спланувати власний бюджет, а в Японії навіть 14-річні знають все про облігації та кредитування. І досягти таких результатів їм вдалося завдяки…
Як повернути дитину до школи після канікул без стресу: 7 порад психолога
Повернутися до шкільного ритму після тривалих зимових свят і канікул — непросто. Як батькам мотивувати дитину знову думати про навчання? Рекомендуємо скористатися порадами кандидата психологічних наук, психолога-консультанта, тренера і телевізійного психолога Олени Любченко.
Від дзиґи до бізіборда: як змінилися іграшки в дитсадках за 15 років
Наприкінці минулого року Міносвіти затвердило новий перелік іграшок для дитячих садків. Востаннє його змінювали аж 15 років тому — у 2002-му. А перед цим — у 1995-му. Перші українські рекомендації багато в чому дублювали ще радянські стандарти. Однак нинішній список демонструє, що часи змінилися, як і діти. Розповідаємо — як саме.