Як повернутися до шкільного ритму, навчити фінансової грамотності та виховати щасливу дитину. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

4 статті про неймовірно талановитих учнів та їхніх вчителів

cover_smart

Створення робота з іграшкової машинки, перемоги на олімпіадах з надскладних предметів та ведення власної програми на радіо — сучасні учні здатні здивувати своїми вміннями й навичками. А допомагають їм у цьому їхні активні вчителі. Зібрали для вас небанальні історії успіху таких тандемів.

Читати далі >>>


6 нових книг про те, як виховати щасливу та успішну дитину

cover_books6

Виховуємо успішну особистість, вчимо дітей створювати власні правила та підштовхуємо їх до правильного вибору завдяки цій добірці книжок. Усі вони вийшли друком в українських видавництвах у 2017 році.

Читати далі >>>


Як навчають фінансової грамотності в школах різних країн світу

cover_finance

У Великій Британії 60% учнів здатні правильно спланувати власний бюджет, а в Японії навіть 14-річні знають все про облігації та кредитування. І досягти таких результатів їм вдалося завдяки…

Читати далі >>>


Як повернути дитину до школи після канікул без стресу: 7 порад психолога

giphy-1

Повернутися до шкільного ритму після тривалих зимових свят і канікул — непросто. Як батькам мотивувати дитину знову думати про навчання? Рекомендуємо скористатися порадами кандидата психологічних наук, психолога-консультанта, тренера і телевізійного психолога Олени Любченко.

Читати далі >>>


Від дзиґи до бізіборда: як змінилися іграшки в дитсадках за 15 років

cover_toys

Наприкінці минулого року Міносвіти затвердило новий перелік іграшок для дитячих садків. Востаннє його змінювали аж 15 років тому — у 2002-му. А перед цим — у 1995-му. Перші українські рекомендації багато в чому дублювали ще радянські стандарти. Однак нинішній список демонструє, що часи змінилися, як і діти. Розповідаємо — як саме.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею