Літнє виховання: гуляти, бруднитися та нудитися

Літо диктує свої правила і власну педагогіку. Адже коли стільки можливостей навкруги, коли природа буяє і, здається, на кожного чатують драйвові пригоди, будувати дім у Minecraft — точно не вихід. Батьки здивуються, але повторювати уроки або писати прописи теж не час. Що ж не можна пропустити влітку? 

Заберіть у дітей смартфони і дайте понудьгувати, принаймні влітку!

Діти справді проводять більше часу за ґаджетами влітку. А справжнім викликом для батьків є пошук балансу між екранним часом та офлайн-активністю. Як подати приклад дітям у тому, як поводитися з ґаджетами? Як влаштувати детокс? Чому нудьгувати — це корисно?


Відправляйте дітей на вулицю: чому діти мають гратися без нагляду дорослих?

Останнім часом психологічне здоров’я підлітків у багатьох країнах, зокрема й в Україні, рік за роком погіршується. Сучасні підлітки просто не здатні до іншої комунікації, бо дещо важливе втратили в дитинстві: вільні прогулянки. Як треба грати дитині, аби зростати успішною людиною? Чому гра з мамою в ляльки або шахи не задовольняє важливу потребу? Зібрали для вас способи розрадити дитину. 


Дозвольте дітям бути брудними і щасливими

Налякана дитина в забрудненій новій курточці — типовий образ для нашого суспільства. Та чи варто так сильно турбуватися про те, щоб дитина завжди була чепурною та чистою? Адже гратися в траві та бігати по калюжах — така чудова забава для дітлахів. Ми розпитали кількох мам про те, як ставляться до порядку та охайності батьки в різних країнах світу. І чому варто дозволити дітям бути брудними та радісними.


Готуємо літні десерти разом з дітьми: прості рецепти корисних солодощів

Спільне приготування солодощів — чудова можливість побути разом та навчитися чогось нового. А в сезон ягід і фруктів десерти можуть бути ще й корисними. Ми в «Освіторія.Медіа» вирішили поділитися рецептами літніх солодощів, які готуємо для себе і дітей.


Якщо вдома шило-школяр: 6 порад батькам від пластунів

Поки дорослі спілкуються, діти просто шаленіють від нудьги. Якщо у вас вдома також є шило-школяр, ця стаття точно для вас. Поради, як провести активне літо разом з дитиною, випробувані пластовою виховною системою.

Поділитися цією статтею