Літо — сезон можливостей для вчителів, учнів та студентів. Дорогоцінний вільний час можна використати грандіозно!


Науковий проєкт VOLT CAMP у Карпатах

«Освіторія» запрошує юних геніїв, які мають визначні здобутки у фізиці та астрономії! Участь у проєкті є повністю безкоштовною для учнів 8-10-х класів, які є переможцями олімпіад та міжнародних конкурсів з фізики та астрономії і пройдуть відбір.

Проєкт VOLT CAMP пройде в оздоровчому комплексі «Коруна» в Карпатах, 3-12 серпня.

Дедлайн: 23 червня

Програма молодих лідерів LeadxChange у Грузії 

Можливість для молодих лідерів громадянського суспільства, медіа, уряду, академічних інституцій і підприємців безкоштовно взяти участь у платформі лідерства LeadxChange 1-6 липня в Технопарку Тбілісі, Грузія. 

Проект Інституту висвітлення війни та миру (IWPR), Школи права і дипломатії Університету Тафтса та Асоціації Об’єднаних Націй у Грузії (UNAG).

Дедлайн: 7 червня


Літня школа для підлітків Citizen Up! на Закарпатті

Тобі 15-17 років? Цікавишся суспільними змінами? Бачиш себе відповідальним громадянином?  Мрієш побудувати місто своєї мрії? Тоді запрошуємо взяти участь у літній школі Citizen Up!, яка пройде 18-22 липня на Закарпатті! 

Навчання в літній школі зможуть безкоштовно пройти 25 відібраних учасників.

Дедлайн: 2 червня


ФРІ-табір Soft Skills Camp на Шацьких озерах

Soft Camp — освітньо-мотиваційний табір для молоді 16-25 років, яка шукає оригінальний та ефективний спосіб прокачати свої м’які навички та отримати купу яскравих емоцій цього літа.

У програмі 23-27 липня: особистісний розвиток, креативність, тайм-менеджмент, комунікаційні навички, емоційний інтелект,  командоутворення та ін. 5 днів у наметах, польова кухня, навчання просто неба, нетворкінг, ватри та купання в озері. Оргвнесок: 400 грн.

Дедлайн: 23 червня


Усі Свої: табір-тренінг для підлітків

Тобі 15-19 років? Ти вже готуєшся змінювати світ, але ще не знаєш, як до цього підступитися? Шукаєш команду творчих та натхненних однолітків?

Для тебе літній табір-тренінг «Усі Свої: дія перша», де будуть говорити про інклюзію та вчитися робити добрі справи професійно! Насичені та цікаві чотири дні (14-17 червня) пройдуть у наметовому містечку с. Здвижівка під Києвом. Оргвнесок: 550 грн.

Дедлайн: 6 червня


Набір на Молодіжний ФЕМЕНкемп 2019

Дівчат 18-24 років запрошують на безкоштовний Кемп у Карпатах з 2 по 8 серпня 2019 року.

Якщо для вас важливі саморозвиток, зміцнення потенціалу та покращення знань щодо гендерної рівності, прав жінок і протидії гендерному насильству й гендерній дискримінації, історії фемінізму, медіаграмотності, викладені інтенсивними, креативними методами неформальної освіти — вам сюди.

Дедлайн: 17 червня


Набір на EU Study Days (Єврошколи) в Одесі

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на безкоштовні сесії EU Study Days in Ukraine, 19–22 липня в Одесі.

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських вишів (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Дедлайн: 16 червня


Табір-експедиція «Вирій» у Польщі

Мандрівки місцями української історії, впорядкування українських сакральних об’єктів, пісні при ватрі, пізнавальні майстер-класи і просто 9 чудових серпневих днів у доброму колі пропонує провести МГО «Вирій» цього літа. Участь коштує 2500 грн для тих, хто працює, і 2000 грн для студентів.

11 табір-експедиція «Вирій» відбудеться 10-18 серпня 2019 року. Традиційно місцем проведення табору є українські етнічні землі на території сучасної Польщі. Для учасників — це унікальна можливість зануритися в історію та культуру Лемківщини, Бойківщини та Надсяння, дослідити своє коріння.

Дедлайн: 10 червня


Конкурс «Місто з характером»

Українцям пропонують створити відео про характер свого міста та виграти навчання в одній з найкращих кіношкіл світу.

Конкурс має професійну та любительську категорії. Відео від 1 до 3 хвилин має розкрити унікальний характер вашого міста.

Головний приз для переможця професійного конкурсу — 1 місяць навчання в одній з найвідоміших кіношкіл світу. Для любителів — сертифікати на придбання техніки (1 місце — 25 000 грн, 2 місце — 15 000 грн, 3 місце — 10 000 грн).

Дедлайн: 10 червня


Конкурс статей в українській Вікіпедії «Жінки у STEM»

Увесь червень охочі можуть писати про жінок у науці для Вікіпедії та змагатися за призи.

Точні науки, технології та інженерія залишаються стереотипно «чоловічими»: кількість жінок у цих галузях значно менша за кількість чоловіків, а досягнення жінок не завжди достатньо висвітлюються. Аби виправити цю ситуацію, «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН у галузі народонаселення проводять конкурс статей «Жінки у STEM».

Дедлайн: 30 червня


Стипендія на навчання в Оксфордському університеті

Коледж St Cross College пропонує 6 магістерських стипендій на 2019-2020 навчальний рік.  Отримати стипендію можуть кандидати з видатними академічними здібностями та змогою оплатити інші витрати. Стипендії розподіляють між громадянами 6 континентів: Африка, Азія, Європа, Північна Америка, Південна Америка, Океанія.


Деталі >>>

Дедлайн: 7 червня


Стажування в Бундестазі

Посольство Німеччини оголосило початок конкурсу на участь у програмі Міжнародної парламентської стипендії 2020.
Її призначають талановитим молодим людям до 30 років, які прагнуть активно працювати над упровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині, долучаючись до роботи в партіях, ЗМІ, громадських організаціях або на державній службі.


Деталі>>>>
Дедлайн: 31 липня


Стажування в Бірмінгемському
художньому музеї в США

Щасливців відберуть у 4 основні відділення музею: кураторське, освітнє, реєстрації та розвитку. Стажування триватиме рік. Пропонують працювати протягом року неповний робочий день, зарплата 1 000 $ на місяць.
Стажистами можуть бути студенти бакалаврату й магістратури, які вивчають мистецтво, історію мистецтва, музеєзнавство та подібні дисципліни.


Деталі>>>>>
Дедлайн
: 30 червня


Заходи «Освіторії»

У системі освіти України відбуваються неймовірні зміни. Тримати руку на пульсі найважливіших знань і невпинно розвиватися вчителям та всім дотичним до освітньої сфери допомагає Хаб Освіторії. У червні запрошуємо, зокрема, на такі події:

04.06 — Почуй мене очима. Лекція з інклюзивної освіти
06.06 — Лекція про профорієнтацію у школі
08.06 — Тренінг із цифрової педагогіки для розвитку критичного мислення (Новопечерська школа)
11.06 — Edu Date: потреби і можливості української освіти
11.06 — Лекція про інклюзію
13.06 — Майстер-клас про навчання англійської в дитячих таборах 15.06 — Тренінг з критичного мислення для вчителів природничих і точних наук
21-22 червня — Фестиваль Освіти у Львові «Вчителі майбутнього»
27-29 червня — 1-й модуль курсу з Підтримки Інклюзії «РАЗОМ»


Безкоштовні онлайн-курси EdEra

Підвищити кваліфікацію та розширити власне бачення допоможуть курси студії онлайн-освіти EdEra. Будуть корисні вчителям, директорам шкіл, батькам і дітям.

– Онлайн-курс для вчителів початкової школи
– Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами
– Ефективні комунікації для освітніх управлінців
– Управління школою. Практикум
– Колошкільне дитинознавство зі Світланою Ройз
– Англiйська мова: Частини мови
та ін.

Поділитися цією статтею