Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Освіта – тема безумовно серйозна! І хоча нам вельми кортить, та ми з цим сперечатися не станемо! Але коли свої зусилля у бажанні звеселити і розслабити процес вчителювання поєднують Освіторія та холдинг емоцій Fest Lokal, у ділових костюмів, календарних планів, класних журналів, традиційних батьківських зборів, страхів перевірок і тому подібних освітніх нічних кошмарів не лишається жодного шансу!

Вперше ми створили таке унікальне дійство минулого року. Було настільки фантастично, що ми зарядилися, запалилися та надихнулися робити такі події регулярно. Довго ми шукали, чим ще крутецьким, цікавезним, сучасним та прогресивним наповнити наш наступний фест… Адже ми точно знаємо, що вчителі майбутнього потребують тільки най-най-кращого. І ось нарешті, раді повідомити, що таки відшукали всі складники рецепту успішного освітнього фестивалю!

А коли ж, як не напередодні літніх канікул та відпусток фінально відірватися? Давайте разом завершимо цей навчальний рік – фаново, драйвово та рок-н-ролльно у найкращих традиціях українських освітян.

21-22 червня усім тренерським складом «Освіторії» пакуємо валізи та їдемо розважати й «освічувати» вчительську спільноту Львова!

У програмі фесту: інтелектуальні лекції та дискусії з філософії освіти, практичні воркшопи, прикладні майстерки, презентації освітніх ініціатив і проектів, кавування з лідерами думок, безлімітний нетворкінг, творчі майстер-класи, інтерактивні квести, нетипові екскурсії чарівним містом Лева, запальні вечірки та ще купа сюрпризів, які ми поступово розкриватимемо впродовж наступних тижнів.

На свій розсуд, Ви можете відвідати як один, так і обидва фестивальні дні. Реєстраційний внесок одного дня складає 300 грн, двох – 500 грн з учасника.

Внесок включає в себе відвідування всіх лекцій та майстерок, каву-чай, смаколики, розважальну частину та сертифікати. Внесок сплачується безпосередньо на місці.

На території FESTrepublic можна смачно і доступно перекусити у будь-який зручний час! Тому у голоду немає жодних шансів зіпсувати вам настрій!

Адреса – м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26

Остаточно сформовану програму надішлемо за тиждень до Фестивалю всім зареєстрованим і ви зможете обрати заходи на свій смак, запит та настрій!

Тож поспішайте реєструватися: https://forms.gle/dyYKEXpkM6r75SNC7

P. S. Підтвердження участі надійде всім 1-го червня!

З будь-яких питань – сміливо звертайтеся за електронкою kny@osvitoria.org

Деталі

Початок:
21 Червня, 2019 @ 08:00
Кінець:
22 Червня, 2019 @ 19:00
Подія Категорія: