Дослідницька діяльність в Болгарії, стипендії від Посольства Норвегії та посада старшого вчителя англійської. Зібрали головні можливості березня для освітян

Вишеградська стипендіальна програма

Дедлайн: 15 березня 2018

Маєте цікавий освітній проект, але не знаєте, де і як його реалізувати? Спробуйте свої сили, подавши заявку на стипендію в розмірі 2300 євро на дослідження в інститутах країн Вишеградської групи, Західних Балкан та Східного партнерства.


Fulbright Graduate Student Program

Дедлайн: 16 травня 2018

Післядипломна освіта в США. Одним із напрямків підготовки є освіта й управління в освітній галузі. Переможцям конкурсу грантів надається повноцінна оплата навчання, страхування та перельоту, а також щомісячна стипендія.


Senior Teacher of English

Вакансія від DEC Life School

Відкрито вакансію старшого вчителя англійської. В обов’язки окрім викладання входитиме координування навчальної програми, тренування інших вчителів, організація тимбілдингових заходів, моніторинг успішності учнів тощо.


Конкурс малих грантів від Посольства Норвегії в Україні

Дедлайн: 14 березня 2018

Посольство Норвегії в Україні готове надати до 1 млн норвезьких крон на реалізацію суспільно важливих проектів. Для подання заявки необхідно розробити повноцінну програму з реалізації свого проекту та, за потреби, вказати, допомога яких норвезьких організацій і установ є необхідною.


GERDA HENKEL Fellowship

Дедлайн: 31 травня 2018

Загальна місячна стипендія в 850 євро надаватиметься авторам проектів на гуманітарну та суспільну тематику, які захочуть реалізувати свою діяльність в науковому інституті CAS Sofia в Болгарії.

Поділитися цією статтею