Неідеальні батьки, емоційний інтелект та уроки мистецтва. Проведіть вихідні весело і корисно разом з усією сім’єю.

Зберемося разом! (заняття для сімей з дітьми 6-9 років)

PinchukArtCentre запрошує сім’ї з дітьми віком 6-9 років на заняття сімейної програми «Зберемося разом!», де учасники покроково познайомляться зі світом сучасного мистецтва. У результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі – відповідати на найпростіші та найнеймовірніші запитання своїх дітей.


Великі маленькі почуття

Що таке емоції і чому їх треба виховувати, які існують основні методи та в чому важливість почуттів — про це розповість коуч з питань дитячого емоційного інтелекту Вікторія Фіалко.


Відкриття Kacheli на території Гідропарку

Простір KACHELI відтепер не лише на ВДНГ! Приходьте на відкриття парку дитячих розваг у Гідропарку: десятки гойдалок, конкурси та смачні подарунки.


Місце для дракона

Вистава «Місце для дракона» — казка для дорослих дітей та для маленьких дорослих. Про мужність, відвагу, драконів і лицарів, а також про людяність і складнощі вибору.


Неідеальні ідеальні батьки

На цих зустрічах у вас буде можливість поділитися досвідом та обговорити реальні й ідеальні взаємини з дитиною; питання того, як допомагати своїй дитині рости і розвиватися; поняття «треба», «повинен» або «хочу».

Поділитися цією статтею