Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Вистава «Місце для дракона» — казка для дорослих дітей та для маленьких дорослих.

Що робити князю люботинському, коли в його володіннях – ані війн, ані розбійників, ані бійок? Тільки б і радіти, вірно? Але не до радощів бідному князю: доньку немає за кого видати, справи немає кому передати. Бо ж як знайдеш достойного руки князівни чоловіка, коли лицарям мужність та героїзм проявити нема де. Та якось пішла князівством новина, що з’явився поблизу справжній Дракон.
Яка вдача: от вже й лицарям справа буде – Дракона вбити, князівні Настасії – наречений буде, а князю люботинському – наступник. І все б так і склалося, якби не одне але. Дракон той був не зовсім звичайний…
Це чарівна казка про добро, відповідальність, людяність та нелегкий вибір, який кожному з нас доводиться робити. А, може, й не казка. Бо, придивіться уважніше: поряд із нами насправді живуть дивні дракони, підступні князі, благородні й не дуже лицарі та нещасні князівни.
Режисер – Дмітро Весельський
Хореограф – Ніна Колеснікова
Сценограф – Олексій Гавриш
Актори: Христина Дейлік, Марія Моторна, Дмитро Базай, Станіслав Весельський, Олександр Галафутник, Максим Кущов, Даніїл Мірешкін, Максим Цедзінський, Юрій Шульган.
Рекомендовані вікові обмеження: 10+

Деталі

Дата:
6 Травня, 2018
Час:
13:00 - 15:00

Місце проведення

Малий драматичний театр
вул. Олеся Гончара, 33
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/malyiteatr/