Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

PinchukArtCentre запрошує сім’ї з дітьми віком 6-9 років на заняття сімейної програми «Зберемося разом!», де учасники покроково познайомляться зі світом сучасного мистецтва. В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі – відповідати на найпростіші і неймовірніші питання своїх дітей.

Травнева зустріч буде присвячена архаїчним смислам у сфері сучасного мистецтва. Під час заняття учасники здійснять подорож скрізь масштабну інсталяцію Дінео Сеше Бопапе та самостійно спробують створити символи з глини.

Заняття проведуть Катерина Окремова разом зі своєю донькою Машею Хіміч.

Катерина Окремова – культуролог, співзасновник простору домашньої освіти БеркоШко, автор міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків (арт, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), речник семінарів з інноваційних напрямків в освіті, ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих, плейбек-актор. Машико (Маша Хіміч) – учениця 7 класу БеркоШко, захоплюється художньою гімнастикою, малюванням, створенням ляльок та м’яких іграшок власноруч.

Захід розпочнеться на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті».
Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Деталі

Дата:
5 Травня, 2018
Час:
16:00 - 17:30

Місце проведення

PinchukArtCentre
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 Киев
Київ, 01004 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 590 0858
Веб-сайт:
https://pinchukartcentre.org/en/