Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Для київських учителів історії та дисциплін суспільно-гуманітарного циклу, музейних педагогів і фахівців неформальної освіти проведуть 6-годинну методичну майстерню.
Ви зможете ознайомитися з методичними прийомами роботи з відеосвідченнями з Архіву візуальної історії фонду Шоа. А також – з технологією проведення Iwalk.
IWalk – це унікальна освітня програма фонду Шоа, в якій поєднано відвідування місця пам’яті з фрагментами свідчень очевидців, – для того, щоб краще дізнатися про події, які відбувалися саме на тому місці. Завдяки особистим свідченням з архіву Фонду Шоа, абстрактна, масивна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.
Під час майстерні педагоги зможуть дізнатися більше про деталі розташування фактичних місць пам’яті та почути розповіді свідків. Будуть аналізувати, як пам’ять місця стає нашим спогадом, яким чином наше життя сьогодні є частиною історії майбутнього. Обміняються думками, як краще працювати з метою пам’яті в сучасній українській школі.

Учасники майстерні отримають сертифікати та навчально-методичний посібник фонду Шоа. Зможуть записати свої класи на безкоштовні тури Iwalk у середині травня та червні (під час шкільної практики).

Участь у майстерні безкоштовна завдяки фінансовій підтримці Вишеградського фонду. Майстерня проводиться у співпраці з Захор.

Реєстрація за посиланням.

Довідки за емейлом tolerancespace@gmail.com

Деталі

Дата:
5 Травня, 2018
Час:
12:00 - 18:00

Місце проведення

Освітній центр «Простір толерантності»
Київ, + Карта Google
Веб-сайт:
tolerspace.org.ua