Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Фестиваль архітектури для дітей Archikidz!

Дитина цікавиться архітектурою, організацією життєвого простору, геометрією? Тоді цей фестиваль їй (і вам) точно сподобається.


Батьківські збори – А по попі?

Karamba Kids розпочинає освітні лекції для батьків під назвою «Батьківські збори». На першій зустрічі гості разом із психологами, батьками та партнерами шукатимуть відповіді, як позбавити наше суспільство такої пагубної звички, як давати по попі у виховних цілях.


Фестиваль корисних смаколиків

Майстер-класи, уроки малювання, ігри, а також квести про справжніх шпигунів чекають на відвідувачів простору Kacheli на ВДНГ.


Фестиваль «Дача в місті»

У програмі багато активностей, еко-зона, майстер-класи, ігри та інтерактиви для дорослих і дітей, лаундж-зона і фудзона. А також кулінарні та гончарні майстер-класи.


Бранч для батьків. Діти і гаджети: хто головний?

Вони ще не вміють ходити, але вже щосили користуються смартфонами і планшетами. Цифрове дитинство – реальність сьогоднішнього дня. Як зробити так, щоб воно було здоровим?


Діти відкривають світ друзям – ігрова зона на Арсеналі ідей

На ваших дітей чекають квести, яскраві книжечки і творча майстерня. Цей інклюзивний простір забезпечить хороший настрій для дітей різного віку і з різними вподобаннями.


Простір для дітей UA:Казки на Книжковому Арсеналі 2018

До 3 червня включно триватиме Книжковий Арсенал з надзвичайно насиченою дитячою програмою та цікавими новинками дитячої літератури. Крім іншого, там діятиме простір, в якому можна буде слухати казки на планшеті, роздивлятися картинки та спілкуватися з іншими.

Поділитися цією статтею