Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Вас чекають:
– захоплюючий квест у зачарованому місті, де всі написи на будинках сталі незрозумлі, і допомога маленьких учасників стане при нагоді мешканцям міста,
– читальня книжок з піктограмами, де за допомогою фахівця навіть найменші відвідувачі зможуть прочитати свою першу книжку, в тому числі ці видання адаптовані для розуміння дітей з особливостями розумового розвитку: розлади спектру аутизму, дислексія, розумові порушення тощо,
– творчий майданчик, на яком діти створять малюнки того, що вони люблять, щоб поділтится радістю зі своїми друзями, які, можливо, сприймають світ по іншому.

Наприклад, серед нас є люди, для яких читання звичайних книжок є недоступним. Внаслідок інвалідності, вони не можуть бачити або розуміти літери. Це люди з особливими освітніми потребами, аутизмом, дислексією, різними особливостями розумового та фізичного розвитку, вадами зору та мовлення тощо. Для таких дітей існують адаптовані книжки, де тексти замінюють малюнками або тактильними елементами.

Під час ігор на майданчику в Арсеналі ідей всі діти – відвідувачі нашого простору – створять малюнки до своїх улюблених речей, подій, місць, щоб розповісти друзям про світ, який вони люблять.
Адже саме діти вміють щиро захоплюватись красою оточуючого світу.
Найкращі з малюнків будуть використані у благодійних матеріалах для розвитку комунікації у дітей з інвалідністю: листівки, постери, он-лайн матеріали.

Всі активності доступні для дітей від найменшого віку.

Організатори:
Благодійна організація Фонд родини Нечитайло
Громадська організація Центр соціально-психологічної підтримки сімей “Моя родина”
Видавничий проект “ДивоГра”- література та іграшки для розвитку комунікації

Участь в Арсеналі ідей є безкоштовною для всіх відвідувачів Книжкового Арсеналу.

У будні з 10:00 до 12:00 – вхід безкоштовний.
Безкоштовний також вхід для дітей до 12 років, дітей з інвалідністю, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам (за наявності посвідчення).

Деталі

Початок:
1 Червня, 2018 @ 10:00
Кінець:
3 Червня, 2018 @ 20:00

Місце проведення

Мистецький арсенал
вул. Лаврська, 12
Київ,
+ Карта Google