Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове

STEM-фестиваль Robotica

Цей найбільший STEM-фестиваль Європи варто відвідати всією родиною. Будівництво ракети, змагання роботів, а також цікаві конкурси, наукове шоу та майстер-класи.


Конференція KIDx 2018 — Children Change This World

Унікальна конференція на тему того, як сучасне покоління здатне змінити світ, допоможе надихнути підлітків та їх батьків на нові зрушення.


Всеукраїнський дитячий архітектурний фестиваль

The LEGO Foundation організовує в Києві архітектурний фестиваль, учасники якого представлять свої вироби та винаходи, сконструйовані з цеглинок LEGO.


Як не відкладати знайомство дитини з мистецтвом на завтра?

На події батьки дізнаються, з якого віку краще знайомити дитину з мистецтвом, як позбутися думок про те, що ви заважатимете іншим насолоджуватися мистецтвом та як підготувати саму дитину до культурних заходів.


Корисні поради і вправи для батьків і дітей

Дізнавайтеся більше про здібності вашої дитини і про здорове харчування, а також проведіть гарно час, прийнявши соляні ванни.


Свято науки

На вас чекають наукові досліди, можливість відчути дію квантової фізики на собі та дізнатися більше про машинне навчання, надпровідність, лазери…

Поділитися цією статтею