Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Сьогодні чимало батьків, які звикли до активного способу життя до батьківства, зустрічаються з серйозним обмеженням — похід на культурні заходи може видатися непростим викликом. А ще більше тривожать страхи: моя дитина ще замаленька! Вона буде шуміти на виставці! Я не дуже добре розуміюсь на мистецтві і не знаю, що їй показувати! Нам буде важко туди дійти і вона швидко втомиться! Нам зовсім не будуть раді!

В межах виставки Відкриття проекту «Зв’язок» Альони Науменко поговоримо з Софією Рябчук про те, з якого віку можна ходити з дітьми у музеї і галереї, як зробити ці відвідини комфортними для цілої родини, чому це важливо як для батьків з дітьми, так і для всіх оточуючих, а також — як облаштовують відвідини для родин в інших країнах…

Софія Рябчук — вивчає та розробляє музейні програми, дружні до дітей. Співініціаторка дитячих музейних просторів на фестивалях для дітей «Арсенал ідей» у Києві та «Дитячий Форум» у Львові. Перекладачка і популяризаторка книг «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» і «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття» Франсуази Барб-Ґалль. Авторка циклу лекцій для батьків і дітей «Як і навіщо розмовляти з дітьми про мистецтво?».

У проекті Альони Науменко «Зв’язок» показаний неочевидний світ материнства, часто обмежений простором квартири та подвір’я, але безмежний у різномаїтті тонких, глибоких, яскравих, складних переживань. Кропіткий процес створення мініатюр дозволив мисткині переосмислити власне дитинство та співставити його із досвідом своєї дитини.

Деталі

Дата:
12 Травня, 2018
Час:
17:00 - 19:00

Місце проведення

Shcherbenko Art Centre
вул. Михайлівська, 22В
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
+380 96 801 20 41
Веб-сайт:
SHCHERBENKOARTCENTRE.COM