Як вчителю суттєво вплинути на рівень своєї зарплати та підвищити ціну на ринку праці? Чи можна вже зараз дізнатися, яку заробітну плату ви отримаєте з початком нового року (спойлер — так) і підрахувати, за рахунок чого зростуть доходи? Як, на думку вчених, взаємопов’язана бідність з освітою?

Калькулятор для вчителя: розрахуйте зарплату на 2020 рік

Уже третій рік поспіль — абсолютний хіт від «Освіторії» для вчителів, які хочуть уже зараз підрахувати, на яку суму заробітної плати їм очікувати в наступному році. Разом з адвокатом і юридичним радником Юлією Недошовенко ми створили калькулятор, який дає змогу дізнатися, чи зростуть ваші статки з настанням 2020 року. Ми врахували всі нові надбавки та включили до розрахунку прогнозовані 9 % підвищення оплати праці освітян.


Гроші вчителя: 6 способів заробляти більше

Як учителю суттєво вплинути на рівень своєї зарплати? Це питання постає перед кожним педагогом. А півфіналістки Global Teacher Prize Ukraine 2017 — вчителька англійської мови з Черкаської гімназії № 31 Надія Вовченко та вчителька хімії з невеличкого селища Івано-Франкове на Львівщині Оксана Окулова — навіть проводять майстер-класи на тему «Де вчителю шукати гроші». «Освіторія» разом з ними проаналізувала, де можна знайти матеріальні ресурси.


Як вчителю вплинути на свою зарплату 

Де знайти додаткове джерело прибутку? Що можна отримати безплатно? Як вплинути на рівень своєї заробітної плати? Ці питання постають перед кожним педагогом. «Освіторія» проаналізувала, де можна знайти матеріальні ресурси. 


Чи справді ми бідні, і до чого тут школа?

Чи вважаєте ви себе бідним? А Україну загалом? Можливо, ви здивуєтеся після того, як прочитаєте, що таке бідність і скільки людей у світі живуть у злиднях. Троє вчених-економістів провели низку експериментів, щоб зрозуміти, як взаємопов’язана бідність з освітою, здоров’ям та світоглядом людей. Саме за ці польові експерименти вони отримали Нобелівську премію з економіки 2019. Усі подробиці — у нас.


Підвищення кваліфікації: Як і куди зростати українським вчителям?

Важливе про українських вчителів — у цифрах. Від рівня зарплат освітян до питань професійного зростання та чинників комфорту, які напряму впливають на працю вчителів. А також усі подробиці про підвищення кваліфікації вчителів та найцікавіші факти про працівників освітньої сфери в Україні. 

Поділитися цією статтею