Де відпочити в Україні перед новим навчальним роком

До кінця літа залишилося три тижні. Тож їх треба провести якомога ефективніше: відновити сили перед новим навчальним роком. Ми вже писали, як вчителю можна економно відпочити за кордоном, а сьогодні поговорили про найкращі серпневі маршрути Україною з Ніком Лисицьким, представником туристичного оператора Wonders & Holidays.

Поїхати в Карпати

Цей регіон з кожним роком пропонує все більше варіантів для туристів — і з проживання, і з розваг. Там вас зустріне унікальна природа, смачна кухня, цікаві маршрути. Є багато варіантів організованих турів з Києва і Львова.

Можна, наприклад, влаштувати політ на повітряних кулях у Трускавці та Східниці або підкорити гори. Чи відвідати музей гуцульського побуту та познайомитися з мольфарами.

Орендувати кімнату в садибі в більшості карпатських сіл та містечок можна від 200 грн за добу.

Політ на повітряних кулях обійдеться від 7500 грн за двох людей з пілотом.

А щоб потрапити в Музей гуцульської магії у Верховині, треба попередньо домовитися за телефонами +38 (096) 56-75-889; +38 (067) 92-80-794. Також у Верховині є музей кінофільму «Тіні забутих предків», старовинних музичних інструментів, ліжникарства, гуцульського побуту та безліч інших цікавих музеїв.

Відвідати «українські Мальдіви»

Якщо хтось не знає — це острів Джарилгач на Херсонщині. Дуже цікавий напрямок. Є тур з Києва і багато екскурсій з Херсона (якщо дістатися туди потягом). Острів Джарилгач — єдине місце в Україні, де можна поплавати з дельфінами.

Але жити там доведеться в наметах, адже це безлюдний острів з піщаними пляжами і найчистішим блакитним морем. Також там можна влаштувати прогулянку по національному парку «Джарилгацький». Або джип-сафарі островом, під час якого можна спостерігати за місцевими тваринами, серед яких: олені, муфлони, перелітні птахи тощо.

Влаштувати яскраве свято

23-26 серпня у Білій Церкві відбудеться фестиваль повітряних куль. Стартуватимуть кулі з дендропарку «Олександрія» — найстарішого та найбільшого в Україні. Його алеями можна гуляти годинами. До речі, цього року парк святкує своє 230-річчя.

Зображення: Wonders & holidays

Із Києва 24 і 25 серпня туди будуть їздити автобусні тури з цікавою екскурсійною програмою. Під час поїздки можна буде також поїздити на кораблі, відвідати різноманітні майстер-класи та влаштувати собі фотосесію, а також запустити небесні ліхтарики.

Політ на повітряних кулях обійдеться тут у 3200-3500 грн.

Відвідати Шацькі озера

Ще один варіант відпочинку на природі. Чиста вода, природа, релакс. Це унікальний природний заповідник, де ви зможете відпочити від міського галасу й шуму, скупатися в чистих і прозорих водах та насолодитися свіжим повітрям.

Зображення: UA-Lora

До речі, якщо вирішили поїхати до Шацьких озер, то можна ще відвідати найцікавіші архітектурні та природні пам’ятки Волині. Це, наприклад, замок Корецьких — місце з цікавою історією і непростою долею. Або тунель кохання в Клевані — одне з найромантичніших місць у світі.

Відчути атмосферу Сорочинського ярмарку

Найвідоміший в Україні ярмарок відбувається саме наприкінці літа. Офіційне відкриття — 21 серпня. Сьогодні він, звичайно, значно відрізняється від того, що був у XIX сторіччі, але ярмарковий дух Полтавщини ви там точно відчуєте. Із Києва є організовані тури, а зупинитися можна в самих Великих Сорочинцях.

Вхід на ярмарок вільний.

Зображення: Turzh

Пошукати привидів

Це дводенний пригодницький тур по замках Волині. Ви зможете відвідати середньовічні замки в Острозі, Кременці та Дубному, з кожним з яких пов’язана своя легенда про привида.

Можна ще поїхати в «місто примар» — закинутий Тараканівський форт. До слова, на його нижні рівні не наважуються спуститися навіть найвідчайдушніші сміливці.

Провести вікенд в Одесі

Якщо у вас залишилося зовсім мало часу на відпочинок, можна провести кілька днів в Одесі і влаштувати там приємний відпочинок. Окрім моря та пляжу сходити на екскурсії, спуститися в одеські катакомби, познайомитися з історією міста.

Зображення: Wonders & holidays

Поблукати вуличками Львова

Львів — це єдине місто України, історичний центр якого внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тут найбільша кількість пам’яток історії та архітектури в Україні. Тому щоразу там можна побачити щось нове.

Зображення: Wonders & holidays

Наприклад, подивитися всі головні собори, походити таємничими підземеллями Львова, провести гастрономічний тур містом. Сходити до Палацу Потоцьких, собору Святого Юра.

Також варто відвідати на Львівщині Олеський, Підгорецький та Золочівський замки.

Поділитися цією статтею