Пропонуємо літній відпочинок для різних смаків та вподобань — для тих, хто хоче ближче познайомитися із сучасною культурою, сходити кудись із дітьми, друзями чи батьками, розслабитися і забути про все на світі або ж зайнятися саморозвитком. Ось варіанти, як можна провести час на вихідних 11-12 серпня.


Дітям особливо буде цікаво тут:


Свято Нептуна у Феофанії

Зустріч з Нептуном та чарівними русалоньками, шоу яскравих мильних бульбашок — у парку Феофанія на цих вихідних будуть справжні морські пригоди. Завітайте, щоб потрапити в підводне царство.


Ліпка з полімерної глини для дітей — веселі звірятка

На майстер-класі діти зможуть зліпити з полімерної глини будь-що: брошку, закладку, брелок, магнітик, іграшку, декор ложки чи чашку на вибір.


Літклуб Букмоль: Маленька Червона Шапочка

Чи знаєте ви казку про Червону Шапочку? О, ви не знаєте цієї казки. Бо ви й досі не чули та не бачили її у вишуканій інтерпретації Бетан Вулвін «Маленька Червона Шапочка».


Для дорослих:


Drink & Draw: new format 11

Виділіть час на себе та помалюйте у веселій, неформальній атмосфері за келихом вина.


Табір соціальних інновацій

Табір ідей — це драйвова атмосфера творчості та соціальних інновацій, де є можливість прокачати навички створення проектів, design thinking, впровадження змін разом з досвідченими спікерами, інноваторами та представниками міжнародних організацій. А також шанс виграти 3 тис. на впровадження власного проекту.


Освітні заходи


Школа педагога раннього розвитку

Програма передбачає системну підготовку педагогів до роботи з дітьми раннього та дошкільного віку — у теорії та на практиці.


Дитяча та підліткова психокорекція та психотерапія

Інтенсивна програма з вивчення основ психотерапії та психокорекції.


Для всіх-всіх-всіх


Мистецькі вечорниці ІІ

Благодійні мистецькі вечорниці з живою музикою — корисний і добрий сімейний відпочинок.


Pinhole trolleybas. Тролейбус-фотоапарат

Історія створення гігантського тролейбуса-фотоапарата. Побачити фотографії та негативи, зроблені тролейбусом, поспілкуватися з учасниками проекту, а також дізнатися, як перетворити будь-що, у тому числі тролейбус, на фотоапарат, можна буде з 10 до 16 серпня у Pavlovka ArtGallery.

Поділитися цією статтею