Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Курс призначений для:

– педагогів-психологів, які хочуть працювати в центрах раннього розвитку
– для викладачів, які хочуть займатися з дітьми індивідуально
– для мам і тат, які хочуть грамотно виховувати і навчати свою дитину

Програма передбачає системну підготовку педагогів до роботи з дітьми раннього та дошкільного віку – в теорії і на практиці.

Слухачі ознайомляться з таким набором тем:

1. Основи вікових особливостей дошкільнят. Підбір розвиваючих методик, оцінка рівня розвитку дитини. Методики розвитку і навчання малюків.
2. Конструкція і планування розвиваючого заняття, організаційні та методичні питання. Знайомство з необхідним інструментарієм.
3. Розвиток сенсорико-моторної сфери, рухові навички, емоційний розвиток. Методика Монтессорі, нейройога, психогімнастика.
4. Розвиток мовлення, мислення, ігрова діяльність і її використання в розвиваючій роботй (лялькотерапія, психогімнастика, спрямована гра)
5. Виправлення небажаної поведінки, виховання без покарань і помилок, привчання до самостійності. Питання адаптації дітей в дитячому колективі: розвиток спілкування з дітьми і дорослими.
6. Знайомство і використання сучасних методів навчання: пісочна і арт-терапія, розвиваючі ігри та іграшки, казкотерапія.

Тренер – Іра Здурова, педагог раннього розвитку з великим досвідом роботи, психолог, арт-терапевт, один з провідних тренерів інституту психотерапії “Я.

Учасникам будуть надані необхідні матеріали, а також Ви в повній мірі ознайомитеся з інструментарієм, необхідним для практичної роботи.

Після закінчення програми учасники отримувати СЕРТИФІКАТ Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я»!

Реєстрація за телефоном: (093) 908 31 24, (097) 970 62 64, (095) 43 19 538.

Деталі

Початок:
11 Серпня, 2018 @ 10:00
Кінець:
14 Серпня, 2018 @ 16:00
Вартість:
грн

Місце проведення

Киевский Институт-Я
вул. Прорізна, 22Б
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
063 144 6566
Веб-сайт:
seminarov.net