Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Для батьків та випускників 2019 року відбудеться зустріч з експертами компанії DEC education «10 міфів про навчання за кордоном».

Існує багато стереотипів про вступ та навчання у закордонних університетах. Ви дізнаєтесь, чи гроші вирішують все, у яких питаннях потрібно давати дитині свободу вибору, як рівень англійської впливає на зарахування, а також чи закінчуються усі складнощі абітурієнта на етапі успішного вступу.

Окрім цього, ви отримаєте практичні рекомендації щодо вступної кампанії на 2019 рік: з підготовки до навчання за кордоном, вивчення мови та складання мовних іспитів, корисну інформацію про вплив атестату на вступ, підготовку та подачу документів, оформлення візи тощо.

Для кого буде корисно?
Ваша дитина закінчує школу у 2019? Плануєте для неї освіту у країнах Європи, Великобританії, США чи Канаді? Приходьте усією сім’єю, щоб чітко визначити план дій на найближчий рік.

Програма зустрічі:
1️⃣ Олена Сафронова, керівник відділу вищої освіти за кордоном DEC education, розкаже про найпоширеніші 10 міфів навчання за кордоном та розвінчає стереотипи про підготовку та вступ до західних вишів.

2️⃣ Юлія Мірошніченко, експерт відділу вищої освіти за кордоном DEC education, розповість про особливості вступної кампанії за кордон на 2019 рік.

3️⃣ Також вас чекає бесіда з батьками закордонного студента. Історія з перших уст про реальний досвід підготовки та вступу до обраного університету, нюанси проживання на кампусі вишу, як проходить адаптація, та які відмінності між українською та західною системами освіти здивували.

4️⃣ Ще ви отримаєте індивідуальну консультацію з експертами, які персонально для вас дадуть відповіді на усі запитання стосовно вашої дитини та її майбутнього навчання за кордоном.

✅ Реєстрація на зустріч.

Деталі

Дата:
9 Серпня, 2018
Час:
18:00 - 20:00

Місце проведення

DEC Education
бульвар Лесі Українки, 23б
Київ,
+ Карта Google