З 1 вересня все зміниться — освіта разюче відрізнятиметься від тих стандартів, за якими ми навчалися не одне десятиліття. «Освіторія» зібрала найголовніше, що необхідно знати, щоб зрозуміти НУШ.


Без домашніх завдань і оцінок: що таке Нова українська школа

Якщо ви й досі не розумієте, що взагалі трапилося і що означає загадкова абревіатура НУШ, пропонуємо перечитати цей матеріал.


Якою буде середня освіта в Україні за законопроектом МОН

Прийняття до школи, навчальний план та система оцінювання — ці аспекти відтепер стануть дещо інакшими. Короткий виклад усіх основних змін у середній освіті — у цьому матеріалі.


Підручники для НУШ: які книжки обрали школи

Підручники — ось одна з найважливіших складових навчання. Розповідаємо, як проходив вибір навчальних матеріалів для першачків та чому старі, перевірені часом підручники й досі залишаються популярними серед педагогів.


Як вдосконалити шкільний дизайн у стилі НУШ

Стандарти НУШ приділяють значну увагу освітньому середовищу, на яке раніше майже не зважали. Дізнаємося разом, на що можна замінити обшарпані парти та дошку з крейдою.


П’ять завдань з теорії ігор для інтегрованих уроків

Інтегровані уроки — це зовсім не страшно. Навіть більше, в умовах сучасного світу без інтеграції не обійтися. Ми розпитали переможця конкурсу «Вчитель року — 2017» Віталія Шатківського про те, як безболісно й корисно впровадити зміни на уроках за допомогою простої гри.


Якою буде роль шкільних психологів у Новій українській школі

Психологічний супровід школяра — необхідна передумова для його здорового розвитку. У рамках НУШ відбувається оновлення функцій служби шкільних психологів і тепер з’явиться більше…


Вчителі пілотних шкіл — про радощі та труднощі нової освіти

Як це — навчати за новими стандартами НУШ? Пілотні класи зі 100 шкіл України вже спробували. Дізнайтеся про їхній досвід та підготуйтеся заздалегідь до нових викликів.

Поділитися цією статтею

Пов’язані теги