Анімація, TEDx і багато книжок — проведіть ці вихідні цікаво та корисно! Пропонуємо найголовніші навколоосвітні події цих вихідних.


Для всієї сім’ї


Вуличний перфоманс Puppets up to Cosmos

Відкриття ІІ Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок pUPpet! відбудеться як масштабний парад: святковою ходою «pUPpet! Вперед за лялькою!» (за маршрутом Європейська площа — Поштова площа) пройдуть театральні колективи з різних країн світу.


Літературний Кураж Базар

Для дітей на Літературному Кураж Базарі передбачено багато активностей і майстер-класів, а для дорослих — маленький книжково-музичний рай.


Дитяча програма Linoleum 2018

Фестиваль анімації Linoleum матиме як дорослу, так і дитячу програму. Чудовий шанс для спільного кіноперегляду.


День Народження Андріївського

У цей день усі галереї та художники, театри та актори, музиканти, митці, ресторатори вийдуть на вулицю, щоб поділитися з киянами та гостями міста своїми історіями. Партнери та друзі свята також підготували цікаву святкову програму з подарунками, танцями, піснями, майстер-класами та ярмарком майстрів.


Історія класичної музики за 120 хвилин

Ваша сім’я любить класичну музику? Хочете знати про неї більше? Зацікавити дітей музикою, щоб піаніно не стояло без діла в коридорі? Тоді цей захід — саме для вас!


Освітянам особливо цікаво буде тут:


TEDxKyiv 2018: Спадок Майбутнього

21 TED-виступ з надзвичайними спікерами, арт-виставами, а також інші сюрпризи. Будуть розмови про інновації в освіті та не тільки.


Логопедія для психологів і педагогів

На консультацію привели дитину з вадами мовлення і просять допомогти, а ви не знаєте, що робити? Або дитина взагалі не говорить, а невролог порадив звернутися до психолога? Програма цього тренінгу допоможе вам отримати відповіді на такі запитання!


Ейдетика для психолога і педагога

Як допомогти дитині вивчити вірш чи таблицю множення? Як запам’ятати номер телефону, іноземні слова або ім’я та прізвище людини? Як переказати текст або запам’ятати історичні дати і події? Відповідь на ці питання дає ейдетика — методика розвитку образної пам’яті та мислення.

Поділитися цією статтею