Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Весела, розумна, небанальна й дуже яскрава анімація чекає на маленьких відвідувачів Linoleum 8 та 9 вересня. 4 блоки фільмів від сучасних й закордонних аніматорів розкажуть історії про славетних лицарів й прекрасних принцес, про тигра на космічній станції, прибульців і дуже поганого геймера: загалом 47 короткометражних анімаційних стрічок для дітей.

Must see – це «Мисливиць і барс», авторами сценарію, режисерами та аніматорами цього фільму стала команда дітей з Києва, вік яких на момент створення фільму складав 8 – 14 років. Цьогоріч цей фільм став переможцем кінофестивалю Busan International Kids & Youth Film Festival у Південній Кореї. На торентах чи ютубі фільму цього ще нема, тож не прогайте шанс насолодитись роботою маленьких українських аніматорів.

Ну а якщо ця історія вас вразила, – беріть малечу й приходьте на наш майстер-клас з анімації для дітей. Під час воркшопу Родіон Шуб та Всеволод Яцрес розкажуть про найважливіші події з історії анімації, як вона створюється і чим взагалі сьогодні є. Також викладачі покажуть декілька анімаційних фільмів студії RIDNI Ānimation та запропонують разом з дітьми розробити власних пластилінових героїв, “вдихнути” в них життя, дізнатись секрети їх “оживлення” та різноманітні трюки зйомок. Тож тільки пластелін, ліплення і стоп-моушн, тільки хардкор!

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Воркшоп відбудеться 8 та 9 вересня, початок о 13:00.
РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Повний перелік фільмів, що входять до дитячої програми
Усі покази проходитимуть у креативному просторі IZONE
/Набережно-Лугова 8, м. Т. Шевченка/
Детальний розклад

LINOLEUM 2018 відбудеться за підтримки Відділ мистецтв Департаменту культури КМДА та ДержКіно України.

Деталі

Початок:
8 Вересня, 2018 @ 12:00
Кінець:
9 Вересня, 2018 @ 18:00

Місце проведення

Izolyatsia
вул. Набережно-Лугова, 8
Київ,
+ Карта Google