Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Як допомогти дитині вивчити вірш чи таблицю множення? Як запам’ятати номер телефону, іноземні слова або ім’я і прізвище людини? Як переказати текст або запам’ятати історичні дати і події? Відповідь на ці питання дає Ейдетика – методика розвитку образної пам’яті і мислення.

Вона активно використовується педагогами і батьками в процесі навчання і розвитку дітей. Крім цього, методи ейдетики можуть бути використані дорослими людьми в повсякденному житті – в тих випадках, коли доводиться працювати з великими об’ємами інформації.

В рамках даного тренінгу учасники познайомляться з можливостями ейдетики, дізнаються про способи її застосування в роботі з дітьми, а також навчаться застосовувати її для самодопомоги.

Тренінг буде корисний психологам, педагогам, батькам, будь-якої дорослої людини, яка хоче навчитися методам розвитку образної пам’яті та творчого мислення.

Тренер програми – Кононенко Тетяна Едуардівна, практичний психолог, психотерапевт, тренер, автор психологічних ігор і метафоричних карт.

Завдяки ейдетиці Ви дізнаєтеся як легко запам’ятати будь-який, навіть найскладніший термін, як без зусиль запам’ятовувати імена і прізвища, дати і номера телефонів, іноземні слова, як навчитися майже дослівно викладати навіть складні тексти!

Програми з ейдетики досить популярні, особливо серед викладачів, які працюють з учнями початкової школи, оскільки саме в цьому віці пам’ять стає провідним пізнавальним процесом.

Після проходження тренінгу видається сертифікат Київського інституту психотерапії «Я»!

Деталі

Початок:
8 Вересня, 2018 @ 16:00
Кінець:
9 Вересня, 2018 @ 21:00
Вартість:
1600грн

Місце проведення

Киевский Институт-Я
вул. Прорізна, 22Б
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
063 144 6566
Веб-сайт:
seminarov.net