Новий 2022 рік буде ще цікавішим і продуктивнішим, якщо почати його з душевних, розумних книжечок. Погортайте практичний порадник «Як не збожеволіти від батьківства». Дізнайтесь, як вберегти дитину від кібербулінгу й секстингу. Коли прокинеться настрій покричати на  малого бешкетника — відкрийте бестселер «Радість виховання». І на десерт — книга про те, як перетворити приготування їжі на захопливу справу й почуватися мов риба у воді серед кільканадцяти ножів та виделок у ресторані.

Як виховати читача: 5 порад та одне табу від редакторок The New York Times

Чи ви погодитесь, що читання — це частина здорового способу життя? Книжка зручно поділена на вікові категорії дітей, а редакторки The New Yоrk Times дають дуже практичні поради, що, як, де і коли читати з дітьми. «Школа — це місце, де дітей вчать, що вони мусять читати, а домівка — місце, де діти вчаться читати, бо самі цього хочуть», — підмічають авторки.  


Як зацікавити дітей кулінарією: 5 ідей та одне батьківське табу

Гадаєте, книга «Як відкрити ресторан» призначена для дорослих? Спішимо переконати вас у протилежному. Письменниця та авторка кулінарного блогу «Котлетка», ведуча Маша Сердюк створила першу українську книгу для дітей про ресторанну справу. Ідеально підійде дітям від 6 до 12 років. Вони дізнаються, як підняти настрій за допомогою власноруч приготованих страв та почуватися мов риба у воді серед кільканадцяти ножів і виделок у ресторані. 


Виховання без покарання: 5 ідей та одне батьківське табу

На запитання, карати дитину і нехай трішки боїться чи дружити з нею і хай росте трохи легковажною, авторка книги Кетрін Кволс має однозначну відповідь: малюка можна виховати відповідальним і не вдаватися до покарань, а з підлітком реально знайти спільну мову. У методу навіть назва є: переорієнтація наміру. Адже за протестом, викликом, бешкетництвом стоїть цілком позитивний намір. Треба лише знати, як спрямувати його в мирне русло.


Вберегти дітей від кіберзлочинців: лайфхаки з книги «Діти та батьки в інтернеті»

Інтернет з нами скрізь і завжди. Це і терабайти нових знань, і водночас небезпечна платформа для дітей і підлітків через присутні там теми сексу й небезпеку кібербулінгу. Разом із психологами з’ясуємо, коли дітям вже точно можна реєструватися в соцмережах, як захиститися від кібербулінгу, злочинців у мережі та регулювати час дитини онлайн. 


«Як не збожеволіти від батьківства»: 5 порад та одне табу

Як виховати дитину незалежною? Що буде, якщо відмовитися від усіх батьківських чатів? Що найкраще мотивує дитину робити домашку? Перед вами книга журналісток сайту Osvitoria.Media, в якій свої експертні коментарі надали майже 30 фахівців з різних сфер: психологи, психотерапевти, вчителі, лікарі, арттерапевти, освітні експерти та сучасні усвідомлені батьки. «Паперова порадниця» для мам і тат із влучними й надзвичайно дотепними ілюстраціями Юлії Вус має 365 сторінок, яких вистачить на всі 365 днів у році. 

Поділитися цією статтею