Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Тренiнг «Проектна дiяльнiсть: Покрокова iнструкцiя»

Проектна діяльність в освіті — явище не нове. Однак як віднайти реальні способи її застосування? Про це та інше ви дізнаєтеся на тренінгу для вихователів, викладачів та педагогів дитячих дошкільних закладів і центрів розвитку.


Ейдетика для психолога і педагога: її застосування для покращення пам’яті

Ейдетика — методика розвитку образної пам’яті і мислення. Вона активно використовується педагогами і батьками в процесі навчання і розвитку дітей. Про те, як ефективно тренувати пам’ять, дізнавайтеся на цьому тренінгу. Особливо корисно буде тим, хто готує дітей до складання важливих іспитів і тестувань.


Вплив гаджетів на психіку дитини

Лекція буде корисна для дорослих, що переймаються через комп’ютерні ігри та соціальні мережі і не знають як відірвати дитину від планшета.


Реєстрація на «Найбільший урок у світі»

Встигніть до другого квітня зареєструватися, отримати навчальні матеріали і мати змогу потрапити на тренінг із тематики викладання Глобальних Цілей сталого розвитку ООН дітям.


Покрокова інструкція з відкриття дитячого клубу / центру розвитку

Під час тренінгу ви отримаєте детальний бізнес-план, усі необхідні вказівки та зразки оформлення необхідних документів. А також розробите власну навчальну програму та навіть дизайн класних кімнат!


І, звісно ж, проведіть час із сім’єю

Заняття з оригамі, лекція для учнів, яких цікавить медицина, і опера про Козу-дерезу. Набирайтеся сил і знання разом!

Поділитися цією статтею