Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Оригамі для дітей 5-8 років

Техніка складання фігурок оригамі дозволить заспокоїтися і навчить фантазувати. Якщо дитині сподобається творити, то в моменти нудьги вона зможе зайняти себе чимось цікавим і корисним замість того, щоб поринути в інтернет і соцмережі.


Наукова лекція для школярів «Як вчені бачать рак?»

Школяр прагне вступити на медичну чи біологічну спеціальність? Тоді йому буде цікаво відвідати цю лекцію. Рак є однією з найважчих хвороб, і самотужки важко розібратися, як він виникає та як діють методики його лікування. Під час цієї лекції школярі дізнаються більше інформації з цієї тематики, зможуть підготуватися до ЗНО з біології та, можливо, обрати для себе сферу досліджень у майбутньому.


Презентація книги «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків»

Книга «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» є збіркою коротких розповідей про талановитих і сильних жінок України. Книжка мотивує дітей, навчає тому, що дівчата теж здатні на подвиги.


Дитяча комічна опера в одній дії «Коза-дереза»

«Коза-дереза» є однією з найулюбленіших дитячих казок. Якщо вашій дитині теж подобаються пригоди цього хитрого персонажа, тоді варто відвідати цю комічну оперу. Виконують Чайка Дніпрова та Сергій Дудко.

Поділитися цією статтею