Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує викладачів стати учасниками проекту «Найбільший урок у світі», який має на меті  підвищити рівень обізнаності дітей про глобальні виклики, мотивує бути активними на локальному рівні, брати на себе відповідальність і розвивати лідерський потенціал.

Щоб долучитися до проекту, необхідно до 2 квітня 2018 включно зареєструватися за посиланням. Усі зареєстровані особи отримають матеріали та доступ до нового освітнього онлайн-ресурсу «Найбільший урок у світі», що розроблений у партнерстві з платформою онлайн-освіти EdErа. На основі реєстраційних форм також буде відібрано 100 вчителів, які 21 квітня потраплять на тренінг із тематики викладання Глобальних Цілей сталого розвитку ООН дітям, який відбудеться в Києві (за потреби проїзд обраним учасникам відшкодовується). ГС «Освіторія» є партнером у проведенні цього заходу.

За надісланими на пошту матеріали необхідно провести для своїх учнів урок про важливість досягнення Глобальних Цілей для поліпшення освітніх можливостей, подолання нерівності та несправедливості, забезпечення сталого миру та покращення здоров‘я для кожної дитини. Фото з уроку можна розмістити в соцмережах із хештегами #LargestLessonUkraine #SDGs4Children #TeachSDGs.

Більше про Глобальні Цілі дізнавайтеся з відео та інформаційних матеріалів за посиланням.

Поділитися цією статтею