Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Відвідати тренінг «Проект vs Дизайн-мислення в освітньому процесі»

На цьому тренінгу ви дізнаєтеся більше про класичний метод проектів, новітню методику дизайн-мислення та їх впровадження в освітній процес. І, можливо, зможе для себе обрати, що все ж таки краще: чітке аналітичне мислення чи творчий і нестандартний підхід.


Записатися на тренінг із методики «Філософія для дітей»

Чотириденний тренінг для вчителів початкових класів з методики викладання Philosophy To Grow.P4C проходитиме в березні, однак записатися на нього потрібно встигнути до 10 лютого.


Отримати знання з освітніх ресурсів, які радить Білл Гейтс

«Наше сьогодення — найкращі часи для допитливих», — зазначає Гейтс, аргументуючи це тим, що для здобуття знань достатньо тепер просто вийти в інтернет. То чому би не підвищити кваліфікацію, зайшовши на перевірені ресурси?


Почати втілювати в життя можливості лютого

Керуйте освітніми проектами, виграйте $50 тисяч та вирушайте до Німеччини. Зібрали головні можливості лютого для освітян.


І, звісно ж, відпочити з дітьми

Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Поділитися цією статтею