Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Пройти тренінг-інтенсив «4 системи в роботі з емоціями

На цьому дводенному тренінгу-інтенсиві ви дізнаєтеся, як виникають емоції, що таке травма, які її тілесні прояви, як тіло стримує емоції, нейрофізіологічні аспекти емоцій тощо. Він буде корисним не лише для педагогів, а й для батьків, які стикаються з проблемами емоційної поведінки у дітей.


Записатися на освітній десант у Дубай від «Освіторії»

Проект «Освітній десант» — це навчально-пізнавальні подорожі, які перетворюють тисячі прочитаних статей про історії успіху національних освітніх систем у реально пережитий досвід. Цього разу збираємо валізи в Дубай — освітній центр Середнього Сходу!


Подати заявку на поїздку до Бельгії та Німеччини на антикорупційні заняття

Для освітян з України, Німеччини, Грузії та Молдови передбачена насичена програма з відвідуванням європейських організацій, які встановлюють стандарти в якісному управлінні, вищій освіті та наукових дослідженнях.


Податися на 50 нових вакансій для фахівців з освіти

Міносвіти оголосило про відкриття 50 нових вакантних посад фахівців з питань реформ. Кінцевий термін подання документів — 10 лютого. Поспішіть використати цей шанс!


Заповнити заявку для участі в експерименті зі зміни шкіл за фінським зразком

Осередок навчання впродовж життя «Біла ворона», створений командою EdCamp Ukraine, оголосив про початок українсько-фінської ініціативи з трансформації шкіл. Заповніть реєстраційну анкету, пройдіть конкурс — і, можливо, група провідних фінських педагогів приїде працювати саме з вашою школою.


Зареєструватися на семінар Джинні Кусак «Шлях до успіху»

Цей семінар розрахований на керівників, адміністраторів та засновників навчальних закладів, які працюють за методом Монтессорі. Дізнайтеся, як побудувати ефективний навчальний заклад зі злагодженою системою комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.

Поділитися цією статтею