Проект «Освітній десант» — це навчально-пізнавальні подорожі, які перетворюють тисячі прочитаних статей про історії успіху національних освітніх систем у реально пережитий досвід.

Цього разу збираємо валізи в Дубай — освітній центр Середнього Сходу! Британські, американські, французькі, німецькі, китайські та індійські школи — ось що робить це місто must-visit для кожного справжнього освітянина!

Вишенька на тортику — щорічна всесвітня конференція Global Education and Skills Forum, де з перших вуст можна дізнатися про найсвіжіші тренди в освіті та ще й подивитися на феєричну церемонію нагородження Global Teaсher Prize.

І знаєте, хто складе вам компанію? П’ятірка найкращих вчителів України! Вже кортить дізнатись, як це буде?

Ось як це було в Естонії:

Тож, що потрібно знати:

Коли: 15-19 березня

Як податися? Заповнити до 2 лютого анкету за посиланням.

Грантове місце: доступне 1 грантове місце. Охочі спробувати свої сили не повинні реєструватися в Google-формі. Натомість ви маєте зробити репост цього запису зі сторінки «Освіторії» на своїй сторінці у Facebook та написати, чому саме ви маєте поїхати в «Освітній десант» у коментарі під постом.

Ми віримо: краще один раз побачити, ніж сто раз почути! Гайда з нами!


Global Education and Skills Forum — всесвітня конференція, присвячена тематиці освіти, працевлаштування та суспільної рівності. Форум став майданчиком для обговорення важливих соціальних питань між лідерами громадськості та учасниками приватного і публічного секторів економіки.

Поділитися цією статтею