Проект «Освітній десант» — це навчально-пізнавальні подорожі, які перетворюють тисячі прочитаних статей про історії успіху національних освітніх систем у реально пережитий досвід.

Цього разу збираємо валізи в Дубай — освітній центр Середнього Сходу! Британські, американські, французькі, німецькі, китайські та індійські школи — ось що робить це місто must-visit для кожного справжнього освітянина!

Вишенька на тортику — щорічна всесвітня конференція Global Education and Skills Forum, де з перших вуст можна дізнатися про найсвіжіші тренди в освіті та ще й подивитися на феєричну церемонію нагородження Global Teaсher Prize.

І знаєте, хто складе вам компанію? П’ятірка найкращих вчителів України! Вже кортить дізнатись, як це буде?

Ось як це було в Естонії:

Тож, що потрібно знати:

Коли: 15-19 березня

Як податися? Заповнити до 2 лютого анкету за посиланням.

Грантове місце: доступне 1 грантове місце. Охочі спробувати свої сили не повинні реєструватися в Google-формі. Натомість ви маєте зробити репост цього запису зі сторінки «Освіторії» на своїй сторінці у Facebook та написати, чому саме ви маєте поїхати в «Освітній десант» у коментарі під постом.

Ми віримо: краще один раз побачити, ніж сто раз почути! Гайда з нами!


Global Education and Skills Forum — всесвітня конференція, присвячена тематиці освіти, працевлаштування та суспільної рівності. Форум став майданчиком для обговорення важливих соціальних питань між лідерами громадськості та учасниками приватного і публічного секторів економіки.

Залишити відповідь

9 Коментарів “«Освіторія» збирає освітній десант у Дубай

 1. Підтримати П’ятірку Кращих Вчителів на форумі, порадіти їхнім успіхам (мала щастя бути і підтримувати їх на нагородженні у м.Київ, так як була учасником прекрасного проекту команди “Освіторія” з визначення кращих вчителів України) та втілити перше із трьох ключових слів, які містилися на сертифікаті учасниці національної премії – МРІЙ.НАДИХАЙ.ЗМІНЮЙ та стали девізом мого життя та натхненням для подальшої роботи з учнями та педагогами. Щиро ваш Агент освітніх змін !

 2. Великий досвід за плечима маю І так мрію побачити щось витончене,ефективне для практичноі діяльності …Та хто я…Простий учитель ,якому такі мріі малодоступні…

 3. Отримати нові знання, уміння, навички! Ознайомлене у поїздці запровадити у свою освітню діяльність. Розповсюдити інформацію серед навчальні заклади. Займаюсь у школі, у якій працюю, у сфері міжнародного співробітництва. Тому для розвитку цього напряму хочу познайомитися з колегами інших країн для подальшого плідного співтовариства. Якісніше і цікавіше проводити гурток.

 4. Побачити своїх освітніх лідерів, дорівнятися до вищих стандартів сучасної педагогіки, долучитися до кращих традицій галузі, втілити мрію – побачити ширший горизонт! Що може бути цілісніше? Завжди в робочому пошуку, інноваційної і оптимістично налаштована, не обмежуюсь місцевим рівнем публічності освіти, прагну знайти більше однодумців, беру участь у вебінарах “Освіторії”, користуюсь отриманими навичками на ваших майстер-класах “ІКТ-прокачка”, вдосконалюю свою освітню майстерність, відвідую Міжнародні конференції, в т.ч. Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, координують роботу регіонального євроклубу. Але найбільше вболіваю за долю рідного краю: чому моя Поліська земля, така багата ландшафтно, історично, ресурсно, така занедбана нині владою і людьми? Може, там, де цінують людське життя , знайду відповідь … Бо неспокій душі підганяє докопатися до істини! Велика Україна таки має стати Величною, і майбутня слава її- в сучасних дітях, а отже пріоритет належить освіті і “Освіторії”!)

 5. Мріяти треба дієво. Краще “купити лотерейний білет”, ніж жалкувати про невикористану можливість. Ось наприклад, довго вагалась. але в останній день написала резюме, і потрапила до неймовірної команди ТРЕНЕРИ_НУШ#ОСВІТОРІЯ, яка дала мені новий сенс існування в професії.
  Я не найкращий вчитель, я просто хороший учитель. Але дуже люблю ( і в мене це непогано виходить) надихати інших, адже народилась невиправною оптимісткою. Тому вірю, що освітня реформа НУШ здатна врятувати нашу країну. Готова поширювати та пропагувати ідеї сучасних освітніх практик, щобзміни в освіті ставали незворотніми.

 6. Отже, про “де я, а де Дубай”
  Чому я хочу поїхати саме в освітянській групі, а не просто туристом?
  1. Потрапити на open day в школу
  2. Зрозуміти, як в одній системі поєднується така кількість стандартів, але тенденція переходу з однієї школи до іншої не створює багато проблем
  3. Розібратись, що при такій сильній діаспорі ми можемо запропонувати там від “нашого столику” (“що” зрозуміло, точніше “як саме”)
  В мене є і 3 сумніви, але , мабуть, це інший коментар

 7. Вітання! Чи є можливість потрапити науковцю з питань освіти? Хтось має порівняти, узагальнити, висловити думку “со стороны”. Маю великий досвід роботи в осві, управління освітою, науковий. Маю велике бажання знайти ті аспекти, що допоможуть знайти рішення певних освітні проблем. Спілкувалася з Послом в Фінляндії. Написав, що поїздку можна організувати виключно через МОН. То як це зробити? Де ті двері? Якщо їде така громада, то може десь на 3 полиці є місце і для науки з питань освіти 🙂