Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Тренінг «Цифрова репутація педагога»

Сучасні вчителі повинні мати гарну репутацію не лише в школі, а й у соцмережах, на сторінках власного блогу чи сайту. Тренінг зі створення цифрової репутації порадить вчителям, як стати в цьому ефективнішим.


Light UP Hackathon

Light UP Hackathon — це конференція в форматі хакатон, на якій учасники матимуть змогу протягом одного дня створити і розробити свій освітній проект. Кожна команда буде мати свого ментора.


Тренінг «Педагогічний сторітелінг»

Педагог повинен вміти зацікавити учнів, і зробити це можна завдяки методу розповідання історій — сторітелінгу. До програми тренінгу входять поради щодо використання текстового, графічного та відео-сторітелінгу під час занять.


СДУГ. Психокорекційна роботи з дітьми з гіперактивністю

Тренінг допоможе краще зрозуміти дітей з гіперактивністю, провести діагностичний скринінг, підібрати ефективні засоби корекції та сформувати ефективний контакт з такою дитиною.


Подати заявку на на освітню премію Yidan Prize з призом у понад $7 млн

Щорічна освітня премія Yidan Prize оголосила прийом номінацій на відзнаку видатних освітян. Вважаєте, що заслуговуєте отримати її, або знаєте когось, хто цього вартий? Тоді не баріться подати номінацію!


І, звісно ж, проведіть час із сім’єю

Розвиваємо комунікативні навички, читаємо та пишемо твори на ЗНО. Проведіть вихідні весело та корисно з найближчими.

Поділитися цією статтею