Щорічна освітня премія Yidan Prize оголосила прийом номінацій на відзнаку видатних освітян. Про це повідомляє Програма імені Фулбрайта в Україні.

Номінації на премію приймаються від урядових структур, недержавних організацій, профспілок та авторитетних діячів. Номінувати можа як окрему особу, так і робочу групу (до трьох осіб), яка здійснила значний вплив на освітню систему сучасності.

Грошовий приз, що становить близько $7 млн, присуджується у двох категоріях:
— Yidan Prize for Education Research для відзначення виняткового наукового дослідження, що робить прорив в галузі освіті;
— Yidan Prize for Education Development для відзначення інноваційних ідей, що допомагають долати нагальні виклики у сфері освіти.

Номінації приймаються за посиланням після проходження реєстрації на сайті до 31 березня. Для успішної номінації необхідно надати заявку англійською мовою, мінімум 2 рекомендаційні листи, що підтверджують досягнення у сфері освіти (у випадку самовисунення має бути мінімум 3 такі листи) та інша супровідна інформація за бажанням (резюме, опубліковані дослідження тощо).

Yidan Prize було започатковано у 2016 році китайським підприємцем та філантропом Чаном Іданем. Номінанти оцінюються членами журі Yidan Prize Foundation, до якого входять представники від ЮНЕСКО, ОЕСР та інших відомих світових інституцій. Детальніше про нагороду тут.

Поділитися цією статтею